Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha vibrátort rendelek, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vibrátort rendelek, a csomagszállító futár tudni fogja, mi van a dobozban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kéne ezzel foglalkoznom, hisz csak egy pillanat , amíg átveszem, de mégis..égne a pofám, ha tudnám, hogy tudja...
2009. febr. 10. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg semlegesez van lezárva,még a cég neve sincs rajta...diszkrétek én úgy tudom.
2009. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem, de ha egy nagyobb shoptól rendelsz, akkor a saját futáruk is kiszállítja....aki naponta elég ilyen küldeményt ad át, szóval előtte biztos nem égne a pofád.

Legegyszerűbb talán mégis a szex shop.

2009. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg. ha a sex shop futara, meg ha nem is tudja de nyilvan sejteni fogja. de szerintem ne foglalkozz vele egyik esetben sem. a tampont is megveszed, meg az ovszert, meg a vibracios gyurut, meg a sikositot is, es ott meg eleg sokan latjak a boltban, megsem vagyunk zavarvban?
2009. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rendelt a párom,én vettem át,és fogalmam se volt mi van benne.egy sima dobozba volt csomagolva,semmi olyan nem volt ráírva,amiből rá lehetett volna jönni hogy milyen jellegű dolog van benne.és egy sima futárcég hozta.akkor nem tud róla,mert ő is a csomagot kapja meg,ő se látja.
2009. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
NEm
2009. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem, és kicsit paráztam is, hogy pl anyám lesz otthon, v tesóm, de akkor pont beteg voltam, így nem jártam sulba..:P Sima barna csomagolópapírba volt csomagolva, és egy darab betű nem volt rajta. És olcsó is volt. Örülök, h onnan rendeltem, ahonnan.:)
2009. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
27%
.szerintem lehetséges,mert néha szokták mondani hogy pl. meghoztam a turmixgépet(ez csak példa)19:18-as.Hány éves vagy?(ezt csak úgy kérdezemmert kicsit csodálkoztam,hogy suliba vagy gimibe jársz és v.b-t rendelsz)de tényleg ne vedd bántásnak
2009. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én rendszeresen rendelek netről különféle dolgokat (nem szexuális segédeszközöket :)

De a legelső alkalommal amikor "ilyesmit" rendeltem, egy CSAJ hozta ki (se előtte se utána nem találkoztam női futárral) :D Mikor megláttam, elkezdtem röhögni, és szegény nem értette, most mi van :D Úgyhogy nem tudja mi van a dobozban :D

Egy esetben biztos rájöhet, ha maga a futár is rendel ilyesmit, és pont ugyanarról a címről kapja meg, vagy egy honlapon belefut a címbe. Ha pedig nem rendszeresen rendelsz, akkor tuti nem jön rá senki :)

2009. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!