Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó tippek kellenének, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tippek kellenének, hogyan hosszabítsam meg az aktust?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, de barátnőm már benne van a témába, és sajna túl gyorsan elélvezek, szóval véleményem szerint nem tudom normálisan kielégíteni :S

Arra kérnék tippeket, hogy hogyan lehetne ezen segíteni, vagy valami praktika akármi van-e?


2009. febr. 10. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

van vastagabb óvszer amiben nem érzel olyan sok mindent és hosszabb ideig tart hogy elélvezz

vagy van olyan óvszer is ami kifejezetten késlelteti a magömlést

vagy csináld lassabban

ennyi

2009. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lassan csináld.

Időnként vedd ki és szorítsd meg a makkodat, hogy kimenjen a vér belőle, akkor folytathatod. Ugyanilyen hatása van, ha a farkad alatt, az ánuszod előtt (a gátadat) határozottan, erősen megnyomod.

Néha hagyd abba a szeretkezést és folytasd kézzel/szájjal, majd térj vissza farokkal. Órákig tudod variálni és te leszel a szexisten a számára, pedig csak "trükközöl" :) Sok szerencsét.

2009. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké ez eddig világos, de mi van ha ő van felül?
2009. febr. 10. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor a csaj nyilván úgy fog ugrálni ahogy neki jólesik szal akkor nem a te hibád ha hamar elmész
2009. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos nálunk ugyan ez volt a probléma, a különbség annyi, hogy a srác látszólag semmit nem akart tenni ellene, 7 hónap alatt végig "szenvedtünk" ilyen téren... Ne a lány legyen felül, amíg a probléma fenn áll. Én is kértem ezerszer, hogy váltsunk pózt, mert én nem tudom neki hogy lenne jobb, mikor kéne szünet, nem neki akkor is így a jó....

Amíg kicsit nem tanulsz bele a dologba, addig te irányíts, így amikor úgyérzed elmész, akkor tudsz lassítani...

2009. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt is érzem, de az is baj, hogy ha én vagyok felül, akkor olyan, mintha kb nem is csinálnék semmit :S Semmi reakció, hogy élvezné.
2009. febr. 10. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert mint mikor benned ugrál, és előre hátra mozog, akkor a csiklóját is dörzsöli hozzád. Ha te vagy felül, elmarad a csiklóizgatás. Misszionáriuspózban ha tövig behatolsz (persze csak ha nincs 30 centis szerszámod ;-)) akkor közben te is hozzá tudsz "dörgölőzni", a lényeg, hogy csípőből mozogj, és maradj közel hozzá. Ha ki-be pumpálsz, akkor az csak neked jó, pedig te vagy a gyorsabb amúgy is. Egyéb pózban, ahol odaér a kezed, nyugodtan segíthetsz azzal is, nem szabály, hogy "elengedett kézzel" kell szexelni. :-)A lényeg, hogy mindenkinek jó legyen. Ráadásul, ha közben a kezedben is izgatod, akkor a koncentrálás is elviszi az agyadat, és nem mész el olyan hamar. Ha meg érzed már, hogy a partnered is élvez (ha még nem tudod az ő jeleit, kérd meg nyugodtan, hogy szóljon, ha mehetsz), egyszerűen rákoncentrálsz a témára, és kihasználva a gyorstüzelő adta lehetőségeket már utol is érheted, és kész is a közös orgazmus :-)

Persze ezt még mindig variálhatod a fentebb említett váltogatással.

Ne add fel, gyakorolni kell ezt is, mit minden mást. (pl. a kommunikációt azzal, akit a legjobban szeretsz)

2009. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha rajtad van a csaj, ne engedd mozogni.

Komolyan. Egyszerűen fogd meg a derekát/csípőjét, és te irányítsd a mozgásának az ütemét úgy, ahogy neked megfelel. Ettől nagyon durván be szoktak gerjedni...

Azt is megteheted, hogy teljesen megállítod és a kezedet közétek dugod úgy, hogy elérd a csiklóját. És, amíg kezezel addig pihenhetsz, de megintcsak begyújtod ezzel a csaj rakétáit :))

Jó szórakozást!

2009. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát remélem bejönnek a tippek, de az a baj, mint hogy említettem még zöldfülű vagyok :) :(
2009. febr. 11. 19:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!