Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek vannak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségek vannak az 'utójátékra' a zuhanyon, meg a cigin kívül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Masszírozás, simogatás.. Esetleg ha van kedvetek még egy kis orál, élvezzen a fiú el.(mi szoktuk csinálni hogy szex után leszopom és a számba megy el:) ) De van egy csomó jó ötlet a cigin kívül..
2009. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Összebújás, simizés. A cigizés nem utójáték megjegyzem...
2009. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen összebújás!!!!!!! Ölelés, puszi, csók, csendben feküdni, vagy beszélgetni, zenét hallgatni, amihez kedvetek van! Sokkal jobb, mint a cigi, és egy jó szex után az embernek nem biztos, hogy rögtön kedve van kimenni zuhanyozni. (Én pl. ki se megyek, ráér majd reggel.) Olyan is volt, hogy a barátom verseket olvasott fel nekem (Faludy pajzán művei közül), amiken jót nevettünk, meztelenül feküdtünk órákig a gyertyafényben, aztán újból összebújtunk :D Légy ötletes, romantikus! (A romantika nem feltétlenül "nyálas" dolog!)


Az orális szexre "utójátékként" akkor van szerintem szükség, ha valamilyik fél nem élvezett el az aktus során.

2009. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Beszélgessetek. Szex után kevés téma tudja kiborítani az embert, úgyhogy rázósabb dolgokról is eszmét cserélhettek...
2009. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
szerintem egy pohár alkohol sem ronthatja el a légkört köztetek szex után :)
2009. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Az orális szexre "utójátékként" akkor van szerintem szükség, ha valamilyik fél nem élvezett el az aktus során."""" ilyen gyakran van veletek ??? mert én fiu vagyok és ritkán élvezek el akkár a hüvelybe akkár a szájba !!!! mitöl van ez ???
2009. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21.56-os! Nem maszturbálsz sokat? Mert ha sokáig nem volt partnered akkor az válik megszokottá, tudod , hogyan jó Neked és minden érzés ami a masztizással jár, más mint partnerrel.A volt párom mellett ez volt, én éreztem magam rossz szeretőnek. Aztán leültünk megdumáltuk és kiderültek az elöbb leirtak.
2009. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam komolyan a cigi, meg zuhany dolgot, csak volt aki itt utójátéknak ilyet írt. :)

komolyra fordítva a szót, a párom és én mindig egyszerre megyünk el, kivéve, ha 3. 4. menet van, mert akkor ő sokkal korábban. Így ekkor csak nekem kellene valami, de az orál az gyenge.

Az összebújás, simogatás meg a beszélgetés dolog nálunk is megy, valami másra gondoltam...

2009. febr. 11. 07:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!