Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mióta análisan szeretkezünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta análisan szeretkezünk a barátommal-amit előtte persze még nem próbáltam- folyamatos viszketést érzek azon a területen, nem fájdalmas, egyszerűen csak nagyon viszket. mitől lehet ez? Lehet használnom kéne utána v.milyen kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Előtte aranyerem volt,,,azt hittem emiatt soha nem próbálhatom ki az anált.De teljesen elmult....valószinű pont ettől-soha nem gondoltam volna h ez nem hogy ront az állapoton,hanem segít rajta..
2009. febr. 10. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszket, ott vmi fertőzés lehet. Máshol nem viszketsz?
2009. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a viszketés az irritáció, hogy ezt mi okozza, az már más kérdés. Én a magam részéről a sikosítóra tippelnék. Használjatok mást. Persze elötte kellene némi szünet meg valami bőrnyugtató krém, hogy elmúljon. (pl. a klaszikus nivea)
2009. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat allergia miatti viszketés, de gombás fertőzés is lehet.Minden székelés után, de reggel és este mindenképpen hipermangános oldatban ülőfürdőzzél, és ha 3nap alatt nem javul, irány az orvos!(Proctológia)
2009. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a viszketés az aranyér egyik tünete...ha korábban volt, visszatérhetett... ha valakinek már volt aranyere, az bármikor előjöhet, sosem múlik el teljesen, olyan mint a felfázás... sajnálom, nem rémisztgetni akarlak, de így van. vígasztaljon az hogy manapság már nagyon sokféle kenőcs,kúp van a tüetek kezelésére és lehet, hogy évekig nem fog előjönni utána...de az biztos, hogy az anál-szex olyasmi, ami meggyorsítja újabb kialakulását... ettől még nem kell lemondanod róla, ha élveztétek, csak mértékkel csináljátok, havonta max 1-2 alkalommal, és mindig figyel oda a körülményekre, mert alapjáraton is kényes terület, de neked még 2x annyira oda kell rá figyelned... ezeket a dolgokat tapasztalatból írtam, aranyeres vagyok már 13 éves korom óta és egy éve én is bevettem az anált szexuális tárházunkba a párommal... ha érzem, hogy nem vagyok odalenn tökéletesen egészséges, akkor nem szoktam engedni, de mikor minden rendben, akkor jöhet a móka.. remélem, segítettem....(20/L)
2009. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
helló, a viszketésen túl: régebben az ánusz mesterséges tágításával gyógyították az aranyeret, nem volt más lehetőség. Úgyhogy ésszerűen játszott análszex még javít is az állapotodon... :)
2009. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!