Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném a páromat kényeztetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a páromat kényeztetni, de nem nagyon tudom hogyan is tegyem!?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy valamelyik nap a párom beszélni akart velem. Azt mondta, hogy fantasztikusan csinálok mindent (orál, sex..stb.), de az a baj, hogy hamar a lényegre térek, nem kényeztetem Őt eléggé. Konkrétan azt mondta, hogy míg Ő rengeteg mindent tud az Én testemről, addig Én szinte semmit at övéről. Nem tudom mi a jó Neki.

Jó, persze élvezi a sex-et, de azon túl..

be kell látnom, hogy igaza van, és most ezért kérek itt tanácsot, mert szeretném, hogy jó legyen neki .

Sajnos van egy olyan problémám is, hogy nincs túl nagy önbizalmam, és sokszor érzem úgy, amikor kényeztettem, hogy nem csinálom jól. Az orál és normál sex működik rendesen, sőt.. csak sajna tényleg nem tudom hogyan érjek Hozzá úgy, hogy a hideg is kirázza!?


Hol vannak a férfiak erogén zónái? Hol esik jól leginkább a csókolgatás, simogatás? Ti mit szólnátok egy kis kényeztetéshez mondjuk egy sállal?


Elsősorban fiúk válaszait várom!

Köszönöm!


2009. febr. 10. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit öntelt dolog egy férfi szájából olyat hallani, hogy rengeteg mindent tud a testedről. Nos kezd úgy a dolgot, hogy először a fülcimpáját szívogatod, kicsit szuszogsz bele, aztán mész a nyaka felé, nyalogatod egy kicsit, szívogatod aztán mész a hasa felé. Próbáld meg addig húzni az idegeit ezzel ameddig csak lehet, tégy úgy mintha már rátérnél a lényegre (nyalogatod a heréit, a pénisze tövét stb). És csak ekkor térsz rá a lényegre. És a simogatás nagyon fontos közben (mellét nyakát arcát stb)!
2009. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, ff/21 :-)
2009. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És azt szeretitek, ha a hátatokat csókolgatjuk?


Jah, 23/L

2009. febr. 10. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uhh..köszi!! Ez remek oldal! :)
2009. febr. 10. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha a párod kérdezed meg, mi az, amit igazán élvez. Mit és hogyan. Csak így válhatsz profi "szeretővé". Nem szégyen az, ha megkérdezed, vagy megkéred mutassa meg. Azután már magabiztosan csinálod úgy, ahogy szereti.
2009. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk rühellem ha a mellbimbómmat simogatják. Ezért is érdemes tisztázni a pároddal, hogy mit szeretne.
2009. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ne félj ha jó a szex, próbálj színesíteni akár játékokkal.Kikötözés vagy pici harapdálás ,karmolás.Én pl nagyon szeretem ha harapdálják a nyakam , a fülem.És nyugodtan kérdezz párodtól.Ha igazán szeret segít, hisz mindent senki nem tudhat.

Sok sikert! puszi


F22

2009. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!