Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy 14 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy 14 hónapja élek szexuális életet és még nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
28 lány vagyok
2009. febr. 10. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ja és a vibrátor az tuti amin van csikló izgató próbáld ki
2009. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Van vibrátorom, köszi, olyan, amin csiklóizgató is van, ha egyáltalán jó valakinek arra, mert nekem nem. Vagy nem jó választás volt.
2009. febr. 10. 12:32
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát így elég nehéz segíteni.. Volt már majdnem elmegyek érzésed? A vibri lehet, hogy nem jó. Nekem 2 van az egyik szupi a másik vacak.. Ki kell tapasztalni.
2009. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadnak nincs akkor az elég nagy probléma!Szakemberrel kéne megbeszélned,mert a párod nem fog tudni ebben segíteni!Hamagadnak nem tudod elérni,ő mégis hogyan érje el neked?Hisz még te sem tudod mi a jó neked,akkor ő honnan tudná?

Erre mi nem fogunk választ adni neked vagy szexuálpszichológust vagy szexológust kéne megkérdezni,de elmondani hogy magadnak sem megy!!!Mert itt van a kutya elásva!

2009. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

légy türelmes ha sokáig tart akkor sokáig tart lehet h csak annnyi a baj h nem adsz elég időt magadnak amúgy soha nem volt orgazmusod vagy csak a 14 hónap alatt?

letti

2009. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáld ki. Hamar merül, de igen erős és hasznos találmány :) Nekem bevált.

Először is a csiklóorgazmusra koncentrálj, hogy azt elérd. Próbáld több irányból, más pontokon, más-más erősséggel simogatni magad. Nem létezik, hogy ne legyen orgazmusod. Amit még tanácsolni tudok, hogy próbáld meg nem túl erős vízsugárral izgatni. Tekerd le a zuhanyfejet és úgy. Előbb-utóbb, tuti elmész. A hangsúlyt helyezd a masztizásra. Amint sikerült egyedül elérned az orgazmust, tanítsd meg a párodnak, és mehet a közös móka.

2009. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Előtte nem voltam senkivel még, úgyhogy csak 14 hónapja élek nemi életet, bár attól még lehetne, hogy nincs sok tapasztalatom.
2009. febr. 10. 13:25
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne próbálj meg "csakazértis" alapon elélvezni! Úgy nem fogsz elérni semmilyen orgazmust, hogyha csak azért nyúlsz magadhoz, mert "jaj de el akarok menni." először rá kell jönnöd, mi az, ami egyáltalán felizgat, szexfilm, valamilyen téma a szexualitáson belül, stb. az elindít egy folyamatot, melynek hatására simogatni kezded magad odalent. Magadnak kell kitapasztalni. Ne az orgazmus gondolatát szajkózd közben, csak figyeld meg, mi esik jól a testednek, és azt folytasd. Onnan már menni fog.
2009. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!