Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy 14 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy 14 hónapja élek szexuális életet és még nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
28 lány vagyok
2009. febr. 10. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok hosszabb előjátékot,esetleg orál,válasszatok más pózt...vigyetek bele egy kis változatosságot,izgalmat
2009. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
szia én 5 éve élek sexuális életet és még nem volt orgazmusom
2009. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

én a helyedben ism de az előző válaszoló helyében is elásnám magam.

beszéljétek meg a partnerrel hogy mi a baj, maszturbáljtok, jöjjetek rá arra hogy nektek mi a jó, és ezt osszátok meg a partnerral is!!!

2009. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mitől lehet!

első alkalommal nekem sem volt:-)

De utána szépen lassan sok előjátékkal rá tudtok jönni kinek mi a jó,értem itt azt hogy a párodnak kell kell rájönnie mi a jó neked,vagy végezz önkielégítést,tudd meg mi a jó neked,ismerd meg magad,és mond el neki vagy ha nem akarod mondani,vezesd a kezét:-)Sztem segíthet:-)

2009. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. :( Hát masztizz. Aztán meséld el neki, neked, hogy jó. A hüvelyi org. nehezebb picit, a csiklói könnyű, sok nyali fali és ennyi.
2009. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem a csiklói sem megy, hiába könnyebb, és orálisan se, hiába nyali-fali.

5 év alatt , nem volt?

Ja és hiába masztizok, mért nem érti meg senki, hogy akkor sem jön össze??!!!

2009. febr. 10. 12:10
 7/18 A kérdező kommentje:
És megbeszéltem a párommal, aztán mégsincs semmi.Hiába beszélgetünk róla, próbálunk akármit.
2009. febr. 10. 12:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet! Össze kell jönnie. Ha magadnak csinálod akkor sem sikerül? Lehet kapni csiklókiemelő izét azt próbáljátok ki.
2009. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most látom, hogy próbáltad magadnak.
2009. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne közvetlen a csiklódat, hanem felette izgassátok picit. Vagy vegyetek vibrit. AZ is jó! Esetleg közös szexfilm. Vagy inkább feszült vagy nem az a baj?
2009. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!