Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nézeget az interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget az interneten travi és shemale képeket a barátom?

Figyelt kérdés

tizenhat éves csajszi vagyok, a barátom tizenhét

sokszor lányos fiúkat nézeget a szgépen lol (teljesen olyanok, mint egy lány), sokszopr pedig olyan képeket, ahol a fiúknak melleik vannak és teljesen lánynak néznek ki Mi lehet izgalmas ebben? mert én nem tudom, talán nem vagyok jó neki?


2009. febr. 10. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak kiváncsi,ne aggódj...:)

A fiatal férfiak 50%-a próbálná ki saját nemével a szexet,de ne ilyedj meg,ez nem homoszexualitás,csak érdeklődik,majd elmúlik nála,nyugalom:)

-Reaper- [22/F]

2009. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is csak kiváncsi.Valószínűleg foglalkoztatja hogy milyen lehet egy pasival.
2009. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem viszi túlzásba, addig semmi gond ezzel. Ebben a korban természetes az érdeklődés, és nem tudom hogy van ez a mai időkben, szexuális felvilágosításkor mit mondanak el és mit nem? Mert amikor én voltam 16-17 éves, hát egy nagy semmi volt az egész.

Sok embernek színes a szexuális fantáziája, és nem csak tini korban hanem sokkal később is, de ez nem jelenti azt, hogy a párja nem lenne neki elég jó.

Ha nagyon zavar téged, kérdezd meg tőle nyugodtan, de ne csinálj belőle patáliát. O.K.?

2009. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%
Biszexre hajlamos szerintem ki szeretné próbálni milyen egy fiuval.Szereti ha kényezteted a popsiát? Stb..egyéb jelekből észre veheted!
2009. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Mindenkitől előzetesen is bocsánatot kérek,DE szerintem ez az a bizonyos tini "betegség" következménye, amit úgy hívunk, hogy EMO. A sok lányos fiú hatása lehet és szerintem visszataszító és undorító. Ébredjetek hova vezet ez a "divat"!(20/L)
2009. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem természetes. Egyre betegebb világban élünk.
2009. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én is nézegettem ilyesmit, de csak kíváncsiságból!!!

De amúgy egyáltalán nem vonz az ilyesmi, csak szörnyűlködtem rajta.

2009. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

válasz a :

"Mindenkitől előzetesen is bocsánatot kérek,DE szerintem ez az a bizonyos tini "betegség" következménye, amit úgy hívunk, hogy EMO. A sok lányos fiú hatása lehet és szerintem visszataszító és undorító. Ébredjetek hova vezet ez a "divat"!(20/L)" kérdésre



ostoba vagy:)

2009. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Még hogy kíváncsi... Inkább erősen langyi
2010. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!