Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ciki-e ha szőrös a pénisz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki-e ha szőrös a pénisz, csupasz vagy szőrös a kívánatosabb? Mindenhol szőrtelenítsek? Lányok véleményét szeretném kérni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
én a pénisznél nem szeretem ha csupasz de azt se ha túl szőrös!legyen a szőr vissza vágva!meg a hónalj se legyen szőrös!de ha szerelmes vagyok akkor mindegy hogy néz ki!
2009. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, és nekem tök mindegy.
2009. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
tök mind1 18/L
2009. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Mindegy, csak tartsd tisztán.
2009. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jön be, ha van rajta némi nemű szőr. A rövidre vágott a legjobb verzió.
2009. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Az igényesebb lányok szeretik ha valaki mindenhol önmagára is igényesek. Mivel a többinek nem számit általában igy javaslom én is a visszavágást. Igy nem okozhatsz csalódást semmilyen tipusu lánynak.

-Egészség szempontjából is előnyösebb ha nem hagyod ázsiai mértékü dszungellé válni környezetét. Bárhogyis ez tükörözi az ember személyiségét is, hogy mennyire ad magára. Am nem lány vagyok hanem 17 éves meleg fiú...

2009. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
A centizgetes es a szorszalhasogatas helyett arra figyelj, mi jo a parodnak, hol szereti,ha simogatod, mennyire gyengeden vagy pont hogy nem. Ha jo neki veled, nem erdekli a szorszalaid hossza.Ha teged tenyleg foglalkoztat, kerdezd meg az aktualis lanytol. (lany,38)
2009. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ne legyen totál szőrtelen,a hónalj is inkább szőrös,mint szőrtelen. Engem taszít a szőrtelenség,egyáltalán nem férfias.
2009. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Én borotválok a zacsin meg a farkam tövénél, a többi helyen visszavágom. Barátnőm azt mondta neki teljesen mindegy, de engem zavar a dzsumbuj és a kopasz is, kettő közt tökéletes.
2009. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Szia, én is azt szeretem ha visszavágja a párom, Ő hajnyíró géppel szokta egész minire visszavágni, de marad még egy nagyon pici rajta, amivel játszani lehet :o)

Azért sem szeretem ha hosszú, mert akármennyire megmossa, marad a szőrzetben abból a jellegzetes szagból...

2009. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!