Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindenki végez önkielégítést?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki végez önkielégítést?

Figyelt kérdés
Ez még mindig tabu, sokszor a legjobb lánybarátnők sem vallják be egymásnak(azért hangsúlyozom, h lány, mert fiúknál egyértelmű).Én sem beszéltem soha senkinek erről, mégis művelem(18/L).Mindenki így van ezzel,csak tagadják?
2009. febr. 9. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Minden bizonnyal igen, és általában mindenki azt mondja, hogy nem. De sztem nincs olyan ember, aki életében legalább egyszer ne csinálta volna.
2009. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindneki elkezd maszturbálni,ki előbb ki utóbb,maximum letagadják.Olyan nincsen hogy valaki egész életében ne önkielégítsen.(Főleg ha egyedül van)
2009. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben tagadják, hisz nem gondolják, hogy meg kéne osztani bárkivel is... én is így gondolom...(17\L)
2009. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem, az nagyon frigid, vagy minden nap szexel...Speciel én igen, lány létemre van hogy naponta 2-3
2009. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
89%
Egy szexológus mondta: az emberek 90%-a maszturbál, 5%-a nem vallja be, a maradék meg úgy hülye ahogy van!
2009. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is végzek. Az én barátnőim között is tabutéma. Aztán ahogy én egyre nyitotabb lettem, és igényeltem, hogy minimális szinten, de beszéljünk a szexről, akkor az egyik csajból kibukott: hogy basszus, azt hittem, hogy már bennem van a hiba, hogy néha maszturbálok, mert nekem úgy tűnt, hogy ti soha nem is gondoltok a szexre. Pedig ha tudná, hogy mennyiszer fantáziálok én is. Szóval szerintem a lányok nagy többsége is maszturbál, csak hát tényleg úgy érezzük, hogy ez nem tartozik másra.
2009. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm nemrég mesélte, hogy 32 évesen csinálta először.

Lelki bajai voltak, utálta a testét, stb. és a pszichológusa tanácsolta.

Tehát elképzelhetőnek tartom, h valaki egyáltalán nem csinálja, különböző okokból.


Egyébként fura, de az én férjem szerintem ha 5 évben egyszer csinálja, sokat mondok. Olyan kultúrából jött, ahol ez nem szokás. pedig örülnék, ha néha az orrom előtt csinálná... :-P

2009. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én is csibálom, de én nem titkolozom a legjobb barátnőm elött különben az nem lenne barátság, 9 éves korom óta vagyunk legjobb barinők, és mi megszoktuk beszélni a szexuális életünkket tanácsot adunk egymásnak és pont a mai napon beszéltünk amszturbálásrol is hogy hogyan szoktuk... 18/l
2009. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki letagadja, de mindenki csinálja, nem hiszem el aki azt mondja hogy még sosem tette meg.
2009. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
főleg hogy az ember ösuztönösen fedezi fel a testét már kisgyermekkorában is.és később kamaszkorban.. szerintem jo néha jo egyedüól föleg mikor nincs pasim... 18/l
2009. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!