Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy orális szexnél nem vagy csak ritkán tudok elélvezni? Pl : barátnöm egy órán át csinálta és semmi nem történt!

Figyelt kérdés
Fiúk veletek is van igy ez ???
2009. febr. 9. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szijja nekem volt ilyen esetem... hogy a fiju nem tudott elmenni azt mondta nem én avgyok a béna , mert én nagyon rosszu éreztem magam, azt hittem én csinálom rosszul, és ugy csináltuk hogy ő fel ált, és én meg térdeltem, mert ha ő feküdt ugy nem ment el....:S avgy van mikor szinte dugta a szám.... probáljátok meg 18/l
2009. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát...Ez a barátnődön is múlik, nem csak rajtad...
2009. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elötte maszturbáltál akkor azért lehet, vagy nem tudsz eléggé koncentrálni, illetve a barátnőd nem csinálja elég jól. Nem elég csak "huzkodni rajta" a fejét.

Szerintem a legtöbb fiú hamarabb elélvez ha orálisan kényeztetik mintha sexel. Nálam, ha szájjal kényeztet barátnőm 5-10perc alatt elmegyek, rendes szexet 30-60 perc közt bírom általában.

2009. febr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

tudod, én úgy vagyok vele ha a fiú kedves és kimutatja hogy szeret és tisztel, számba veszem a hímtagját, és azt mondogatom: honolulu...

De ha azt érzem hogy csak szivatni akar, számba veszem, és csak egyszer mondom, hogy: KAMCSATKA!

Aztán az eltarthat neki egy életen keresztül is mire elélvez....

szerintem érted mire gondolok, ha nem, akkor nem jár Neked a Honolulu!

2009. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

30-60 perc? Basszus, add már meg a telefonszmod, én még ilyen pasival nem találkoztam, pedig már megettem a fanszőr javát.....

Najó csak viccelek, nem kell a telefonszám, de azért azokat a lányokat irigylem akiknél teljesitesz.... hát lehet, hogy karmikusan szivok az 1-2 perces pasikkal?

2009. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

xD...nem emmi...mármint az előző válaszoló...


Nah amúgy igaz igaz...mindkét félen múlik...de egy órán át semmi? öcsém...egy órát pazaroltatok erre? Ne viccelj ha ennyire nem megy akkor tessék szexelni és nem szopogatni!


Amúgymeg lehet hogy a lánynak kéne kicsit utánanézni a neten hogy mit hogyan kell...

2009. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nemsemmi? Hát nem kívánom senkinek! Télleg mindig ilyeneket fogok ki.... igaz, ők még a kommunyizmus szülöttei, amikor még az volt a társadalmi norma, hogy az asszony mosson süssün, főzzön neveleje a gyerekeket.... szóval ilyen aszonyállat fajta!

Igencsak értékelném, ha a mai 20-on éves pasik vágynának egy érett nőre aki nem attól boldog ha a plázában megkap mindent ami akar hanem a szex legyen O.K.

Srácok, el se hinnétek, milyen sok érett "punci" van aki vágyik egy jó szexre! Na, bocsi, mert ez a hozzászólás nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez.....

2009. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a 30-60 perces szám aide is jöhet:XD csak viccelek:d
2009. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy a lány miatt van ez! Én is ilyen vagyok! Egy kezemen meg tudom számolni eddig hányszor mentem el így, de ha igen az akkor gyorsan, 5-10 p volt. Pedig volt olyan aki azért tényleg ott volt a toppon! Így én nem is szoktam igazából erőltetni a dolgot. Elmondom neki h ez van, :) próbálkozzon amíg kedve tartja és ennyi! Nem tudom valami velem nem stimmel. Igen velem, mert azt én érzem!

A kedves Hölgynek, aki gyors lövetűekkel van megáldva, meg annyit hogy valahogy mindig sejtettem hogy ez a helyzet ebben a világban! Csak nem értem, hogy miért! Igazából nem is értem eddig miért nem célozta meg valaki,

a "hiányban szenvedő érett puncik" táborát valamiféle kielégítő szolgáltatással! :D:D Bezzeg mi férfiak ki sem látunk a sok szexet hirdető szolgáltatásból!

Lehet nyitok egy bordélyházat nőknek! XD (24/F)

2009. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban szexuális kultúra kérdése a dolog... A net sokat segít > a lány "képezze magát"... ha pedig esetleg neked nem jön be ez a forma, akkor csináljátok másképp. Lehet, hogy abból az ezerféle örömforrásból csak lesz valami, ami neked is kedvedre való. Egyébként lehet, hogy csak egy kis "hang-effektus" kérdése a dolog... (Nyögdéxseljen a csaj, s lehet, hogy 4-5 perc múlva már meg is váltod a világot...
2009. febr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!