Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyi idő után feküdtetek le vele?

Figyelt kérdés

Nem a szüzesség elvesztésére gondolok, hanem egy átlagos kapcsolatra. Kb mennyi idő után bújtatoki vele ágyba?

Egyébként csak kíváncsiságból kérdem :D


2009. febr. 9. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akokr kel lefeküdni valakivel, amikor érzitek, hogy ez a kapcsolat nem 2 hét lesz, hanem jóval több:D ennek nincs meghatározva az ideje:) a mostani párommal 3 hónap után feküdtünk csak le, és már régóta együtt vagyunk:)
2009. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most épp nincs senkim, de ha összejönnék valakivel, 1,5-2 hónapot biztosan várnánk. Ha ennyit kibír a srác, akkor komolyan gondolja a kapcsolatot. Szerintem ennél előbb nem kell.
2009. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Baromság!

Nekem volt olyan kapcsolatom, ami azágyban indult és nagy szerelem volt, sokáig tartott, volt olyan is ahol vártunk több hónapot a szex-szel és semmi nem lett belőle!

Nem ettől függ!

Attól függ, mennyire vagytok egy hullámhosszon!

2009. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőmmel 3 hónap után feküdtem le, de ha egy het utan lefekszik velem akkoris ugyanigy szeretnénk egymást. Ahogy írták ez nem mérvadó. Ha csak ugy veszi észre egy csaj, hogy ki akarják e használni avgy sem, hogy halogatja a sexet hónapokig, az már rég rossz.
2009. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mindig más. szerintem igazán várni csak az elsőnél kell bár én ott is csak egy hetet vártam mert ugy éreztem h felkészülem és 1,5 évig együtt voltunk.

ammugy azóta volt egy pár kapcsolaatom. olt ami az ágyban indult, de nagyon tartalmas időt nem vártam ugy gondoltam hogy elég érett vagyok és a 7 pasinál mmire várjak,?....attol még nem vagyok kisebb ember és egyik kapcsim sem volt 1 honapos... 18/l

2009. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

két példát mondok :P

volt egy srác, akivel a második randin le akartam feküdni, de ő "nem akarta" - azt mondta, hogy ha csak dugni akarok, akkor dugjunk, de ne számítsak másra, ha hosszabb kapcsolatot szeretnék, akkor várjunk a nagy alkalomra - na itt kellett volna észbe kapnom :D ehelyett teljesen belehabarodtam, és a "nagy alkalom"-nál derült ki, hogy a max 3 perc, ameddig bírja :( és bármit próbáltunk, nem bírta tovább


egy másik pasival az első randin egymásnak estünk, annyira izzott köztünk a levegő, és valami eszméletlen jó volt :PP - hát, ő most a férjem :)))))

2009. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
1 hónap után, de hozzáteszem, hogy nem vagyunk már tinik!
2009. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezt rosz hallani hogy az emberek 80% minimum egy hónapot vár! Én max 2 hetet szoktam kivéve ha nem ágyba kezdödik!

Egy lány

2009. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
a 17:49-es válaszolóval értek egyet! velünk ugyan ez volt!egy kalandal kezdődött és egy nagyon hosszú szerelem lett belőle!hozzáteszem úgy h a barátom nagy csajozós volt előttem. csak azért volt együtt a csajokkal..de aztán jöttem én..:P pedig nekem sem volt nagy tapasztalatom a tartós kapcsikkal! sőőt! szal az teljesen mind1 mikor fekszetek le ha egy hullámhosszon vagytok!
2009. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem időtől függ,hanem az érzésektől.Szereted-e őt annyira hogy neki add magad.szerintem ez nagyon fontos mert a Nő nem egy ruhadarab amit mindennap cserélünk.rgyszer anyák leszünk,és ha nem éltünk a lelkiismeretünknek tetsző életet hogyan fohunk elszámolni késöbb a gyermekeinknek?Mire tanítsuk őket majd?kislányom feküdj le vele mert "Te úgy érzed szereted"ez nem erről szól.Az igazi kapcsolat ennél komolyabb.
2009. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!