Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csiklonak melyik a legerzeke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklonak melyik a legerzekenyebb resze? Es a huvelyi orgazmust hogyan erhetnem el konnyebben?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek, meg soha nem volt semmilyen orgazmusom es mar 18 honapja elek nemi eletet. Nagyon ketsgbe vagyok esve. (masztizni nem szoktam)
2009. febr. 9. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat, en azt mondom probald ki a masztit, igy megismered a sajt testedet, hogy a csiklodnak melyik az erzekeny resze, igy tudod majd iranyitani a fiut, hogy jot tudjon csinalni Neked! A pasik erre vagynak, es nem halatlanok ha mi nok elmondjuk, megmutatjuk nekik! De Baby, ha Te magd sem ismered a sajat tested, nem varhatod el egy pasitol sem hogy ismerje.

A maszturbalas nem bun, probald ki nagyon is finom dolog, es kozelebb visz a ferfiakhoz is, ha meg el is mondod neki mit csinaltal magaddal, ugy beinditod, hogy orom lesz nezni!

Hajra, ne fog vissza magad, van sok technika, probald ki Neked melyik jon be, nem fogod megbanni!

2009. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahhoz h hüvelyi orgazmusod legyen végezz hüvelytornát naponta!
2009. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 14 hónapja élek szexuális életet, és mébg sem hüvelyi, sem csiklói org-om nem volt. Magamnak sem sikerül az org-t elérni, csak benedvesedem.

Próbáltam az intimtornát, pár hónapig, szerintem a szexben nem fog segíteni, nekem sem lett semmivel sem jobb tőle. Állandóan a masztit írják, hogy a párodnak mutasd meg, neked, hogy a jó, hát nekem sem jön be ez sem.

Elvileg lazulj el, engedd el magad, csak a szexre gondolj, figyelmed ne terelje el semmi és csak élvezd, ja és ne hajtsd az orgazmust, ne görcsölj rajta. Ezt írják , de nekem sem megy. Próbáld ki, neked hátha bejön.

Téged is zavar, idegesít, hogy még nem volt orgazmusod?

2009. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen engem nagyon zavar, mert szeretem a baratomat es o azt hiszi hogy o a hibas ezert de szerintem nem igy van. De remelem nemsoka ossze tudunk hogyzni 1 jo kis orgazmust. Es en ugy erzem ha lessz is orgazmusom nekem huvelyi lessz sokaknak ez nehez, mint nekem is, de mar tudom hogy nem sok valasztott el a huvelyi orgazmustol, de meg csikloi nem volt, pedig azt mondjak hogy azt konnyebben el lehet erni. Lanyok irjatok meg ti is hogy nektek mi a tapasztalotok, es hogyan lehetne konnyebb.
2009. febr. 10. 14:14
 5/5 anonim válasza:
Hát nekem is ilyen gondom van.:( de az a gáz hogy van mikor még csak be sem nedvesedek. amúgy én sem szoktam masztizni.. de ki tudja az lehet segítene...
2009. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!