Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért zsibbadtam el sex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsibbadtam el sex közben?

Figyelt kérdés

2éve élek nemi életet és ehhez hasonló élményben még sosem volt részem... Orgazmusom is volt már, tehát nem hiszem, hogy ennek köze lett volna hozzá.Az történt, hogy sex közben egyszer csak elzsibbadt mindenem, olyannyira, hogy egyáltalán nem birtam megmozdulni, majd egy idő múlva "elállt" s onnantól pedig olyan érzésem volt, mintha az egész bal oldalam elzsibbadt volna, főleg a karom s reszkettem is. Nem tudom miért történt ez, s mit jelent de nagyon megijesztett és nagyon rossz érzés volt. Mi lehetett ez? :S

19/L


2009. febr. 9. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
70%
Főleg orgazmus közeli állapotban feszülnek meg az izmok, lehet, hogy túlerőltetted magad, fáradt voltál.
2009. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!