Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy éve egy barátom, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy éve egy barátom, és szeretkezés közbe még sosem mentem el, csak olyat érzek mintha nagyon kéne pisilnem, ez most mi? ti mennyi idö múlva mentetek el?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

helló. szex előtt menj pisilni.

ha szex közben érzed a "pisilő érzést" csak engedd el magad. tudom, hogy nehéz, de az első alkalommal tudatosan át kell élned, hogy a pisilés érzését nem követi vizelés.

akkorát fogsz élvezni, mint egy ház, csak győzzön rajtad maradni a pasid.

sok szerencsét!

2009. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát elmondanám, hogy nekem is mindig csak a pisilési érzésem van, volt, és nem igaz, hogy feltétlen akkorát élvezel mint egy ház, mert bár én elengedtem magam, folyadék is távozott , mégsem élveztem semmit, nem volt kellemes. Mit szólsz ehhez,kedves előző hozzászóló?
2009. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szex elött menj el pisilni az a lényeg! Ha aktus közben rád jön akkor győzd le ezt az érzést! Én is így voltam vele és 1x erőt vettem magamon és úgy voltam vele,h ha bepisilek akkor befogok ez van...max ágyneműt húzok meg ágyat "mosok"...de semmi ilye nem lett belőle :) Én örültem neki és a mai napig örülök ennek :) Nekem a csikló orgazmushoz kellett 1 év a hüvelyihez pedig 2!
2009. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pisilési inger valószínűleg azt jelenti, hogy a G-pontod ingerli (mindenképpen célszerű előtte pisilni menni).

Mi is megtaláltuk a G-pontom és mellette ha ingereljük a csiklóm, sokkal nagyobbat élvezek, mintha csak a csiklómmal játszott volna. Önmagában nekem nem elég a G-pont ingerlés. Csakis csiklóingerléssel ér vmit, de akkor akár 5 perc alatt a csúcson vagyok... próbáljátok ki, hátha bejön neked is így. Nekem pl. lovagló pózban a legtutibb, de úgy, hogy szinte ül a párom.

Jó kísérletezést!

2009. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindig elmegyek elötte pisilni és mégis...
2009. febr. 9. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Bátorság! És ha nagyon kételyeid vannak, akkor tégy le néhány törülközőt magatok alá.
2009. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is érzem sokszor h majd bepisilek,sok helyen olvastam hogy ez jó jel és jó úton haladok a hüvelyi orgazmus felé, de nem tudom mi a baj, akárhogy próbálom magam elengedni nem sikerül eljutni a csúcsig. Csikló orgazmussal nincs semmi gond, az mindig van. :S
2009. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!