Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmmel már 1 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel már 1 éve járok, és nem sikerült még szeretkezés közben kielégítenem, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek az előző kapcsoatában minden rendben volt e téren, a volt pasija mindig ki tudta elégíteni szeretkezéssel is, én mindent megtettem, sokáig csináltam az előjátékot, kényeztettem, orálisan már kielégítetem, de szeretkezés közben soha nem sikerült még!!! És nekem különösen fontos, hogy ő jól érezze magát, mert akkor az nekem is jó!!!! Ha valaki tud, segítsen!!! :(
2009. febr. 9. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
egyrészt főleg a csajon mulik az másrészt nem is biztos hogy igazat mondott a csaj lehet még az előző se elégitette ki csak csiklo orgazmussal és lehet te is csak ugy elégitetted ki szal lehet az is hogy még nem is volz hüveji orgazmusa amire vágyik de próbálkozzatok majd esetleg más pozban sikerülhet vagy más körülmények között
2009. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már sok pózban kipróbátuk, egyszerűen nem megy, és nem tudom, hogy mit tehetnék még, sajnos szerintem én vagyok rossz, valahogy nem sikerül! Az előző kapcsolatában tudom, hogy sikerült, mert nagyon őszinték vagyunk eymáshoz, és már többször is beszéltünk róla, tehát tisztában vagyunk a dolgokkal!!!
2009. febr. 9. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is elvárok őszinteséget a páromtól,de soha!!! nem kérdezném meg,hogy milyen volt neki a volt kanjával...A hideg verejték futkosna a hátamon,dühvel keverve,ha ilyen választ kapnák...

És a te korábbi kapcsolataidban sikerült a régebbi partnereidet a csúcsra juttatni?Ha nem,akkor veled,vagy a technikáddal,esetleg a péniszed méretével lehet a baj...Vagy túl gyorsan sülsz el...

2009. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!