Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnommel egy feleve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel egy feleve elunk szexualis kapcsolatot de meg nem sikerult elernunk huvelyi orgazmust, csak csikloit. Nedves szokott lenni, es en birom 10-12 percig. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Elojatek, minden megvan, nagyon nedves szokott lenne s kivanja hogy hatoljak be de nem tud elmenni. En birom 10-12 percig is es nagyon szereti es elvezi is de nem jut el a csucsig, s ha elotte ujjal csinalom neki s jol esik egyszer csak erzi hogy kell pisilnie s osszehuzik az izom, ez mar megesett egyszer ugy is hogy benne voltam.Tudom hogy az a lenyeg hogy elvezzuk s ez nagyon jol mukodik nagyon szereti a szexet velem anelkul is hogy csak csikloi orgazmusa van, de szeretnem ha atelnenk a huvelyi orgazmust is.
2008. jan. 29. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok különböző pózokban. Nekem mindig másképp jó, van olyan hogy egyik szeretkezésnél csak fent akarom máskor meg úgy nem tudnák elmenni.
2008. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de a nők többsége nem tud hüvelyi úton elélvezni.Azért ne adjátok fel próbálkozz és ha végképp nem megy akkor úgy ingereld a csiklóját a kezeddel amikor benne vagy.
2008. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az egyáltalán nem probléma, ha nincs a lánynak hüvelyi orgazmusa, hiszen a csiklói is nagyon jó! Már az is jónak számít, hogy fél év után van orgazmusa, hiszen sok nő egész életében nem tudja meg mi az, nem kell feltétlenül erre törekedni, egyszerűen csak érezzétek jó magatokat/egymást! Ha eljön az ideje, talán sikerül. Egyébként nekem az a tapsztalatom, hogy a párom nem igen tud mit tenni, csak én tudom befolyásolni egy teknikával, amit leírtam egy lánynak hasonló kérdésére. Szóval ne hibáztasd meged. Csak szeressétek egymást! És egyébként ezt is gyakorolni és tanulni kell!
2008. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!