Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális az ha felizgulok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha felizgulok a rokonomra?

Figyelt kérdés
az anyja és a lánya is nagyon jol néznek ki mondjuk a lány még csak 11 éves. Én 16 vagyok
2009. febr. 8. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Beteg vagy...Kicsi a lánya, jó az anyja is? Atyám...
2009. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem,ez nem normális dolog.Ne csak a farkadra gondolj!:P
2009. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
hát a kislányra elég beteges de milyen rokonok?? mer ha távoli akkor nem lenne gáz de ha ilyen közvetlen valaki hát akkor csak nem megszokott:D
2009. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát a lánya elég fejlett és sztem kicsit k*rv*san is viselkedik...
2009. febr. 8. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A kutyájukra nem izgulsz fel??? Te tényleg beteg vagy!!! Korodbeli lányokat nézegess,(lehetőleg ne legyen rokon) de a szexhez még akkor is fiatal vagy!!
2009. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát bnőm nincs meg fiu suliba járok igy nincs sok kapcsolatom lányokkal. ezis oka lehet?
2009. febr. 8. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
fiú iskola... lány iskola... Istenem, ilyenkor elmegy a szülők esze? ha egy fiú évekig alig találkozik és van együtt lányokkal, akkor sosem tanulja meg, hogyan kell velük viselkedni. fordítva szintén. szerintem ennek a zavarnak a fiúiskola is oka lehet... de egyébként tényleg nem egészen a legjobb választás.
2009. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Ember ne halgass ezekre ezek mind idióták, a fiú arra gondol masztizás közben akire akar, mivel ha egyvalakire gondolsz sokáig megunod, nem megy olyan jól, természetes hogy másra gondolsz....

Szerintem semmi bajod sincs, csak ne publikáld, és ne befojásoljon, mindig jusson eszedbe, azok csak gondolatok, igazábol nehogy csinálj velük valamit... :)

2009. febr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

16 vagy. Ilyen korban röptében a legyet... :)))

Szerintem nem vagy beteg. Teljesen egészséges kamasz vagy.

2009. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, hülyeségeket mondanak. Az emberi agy fantáziája végtelen, ezért építünk mi atomrakétát és nem a majmok.

Nincs ezzel semmi baj, kitével ha a tettek mezejére lépnél. Ilynker gondolkodj logikusan. Mit fognak szólni a rokonságban, mit fog szólni a szőkebb családod ha ez kiderül.

2009. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!