Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiúkat mennyire zavarja, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mennyire zavarja, ha a lánynak lóg a melle?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de a mellem már lóg, mert nagyon hirtelen nőtt meg. Emiatt nagyon gátlásos vagyok, és nem merek kapcsolatot létesíteni senkivel.
2009. febr. 8. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,és nem lóg a mellem,de hidd el,aki szeret,az így is szeretni fog,nekem is és mindenkinek vannak kisebb-nagyobb szépséghibái,van aki pont ezt fogja szeretni benned:)Ne aggódj!:)
2009. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Talán ha picit erősíted a mellizomzatod, javul a helyzet!
2009. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Gondolj cska bele,ha valakibe szerelmes lennél,érdekelne például ha kisebb férfiassággal lenne megáldva?ugye hogy nem:) Pedig aztmég használnia is kell.
2009. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
hát szerintem meglehetősen...
2009. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Mmm, jó az 18 évesen :)

dobhatsz 1 mailt :) (27/f)

2009. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

<<A nőt mennyire zavarja, hogy lóg a melle?>>


Nos, normál paraszti ésszel azt mondanám, hogy ha nagy, akkor tuti nem zavarja. De ki tudja? :) Fontos, mert hiába jövünk azzal, hogy "nem ez a lényeg", de igen, mindannyian tudjuk, hogy ez is része egy kapcsolatnak.

Nincs valami megoldás?

Ha szép melleid vannak és nagyok... és izgatóak, akkor szerintem ne aggódj amiatt, hogy éppenséggel nem áll égnek!

2009. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
65%
Attól függ h mijükön lóg, ha a hátukon akkor az gáz, vagy ha a kezükben...
2009. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Egy jó melltartó csodákra képes..
2009. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a mellógást nem lehet visszafordítani,de lehet kezelni és javítani rajta.Hordj jóminőségü szivacsos melltartót, tornázz mellre stb,stb :) Menni fog sok szerencsét ^^

Amúgy, ha már eljuttok odáig, hogy megmutatod neki és télleg kedvelitek egymást nem fog meghátrálni emiatt.:D

2009. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!