Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen alsónadrágot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen alsónadrágot hordtok? Tangát szeretitek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Tanga a homokosoknak való, férfiak alsógagyát hordanak nem bugyit.

Amugy én pl kicsit bő boxerokat (marmint szabásban bő, nem nagy rám :) ), amin minták is vannak esetleg, de jo a kicsit feszesebb boxer típus is, sportoláshoz elsősorban.

2009. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Tangát? Jézusom... Ha csak nem a fiúktól a "KLUBBAN" kérdezed, akkor nem. Bocs, de nekem az baromi b*zis... és van 1 sanda gyanum, hogy a csajok 99%-a is sikítva röhögne, ha egy olyat meglátna... :)
2009. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam az utcán egy pasit tangában volt és ezt onnan tudom hogy lehajolt fehér nadrágban(fekete tanga)majd lesmárolta a bnőjét.Egyépként énis boxer párti vagyok
2009. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%
Én lány vagyok, de szerintem ultra b*zis a tanga fiúknál...fúúúj...a mintás boxerek a jók!páromnak van, amin nyuszik tosszák egymást XD
2009. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Természetesen férfi tangára gondolok!Szexshopban is lehet kapni!
2009. febr. 8. 16:49
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem gáz, de hát kinek mi jön be...Én jót mosolyognék azon a pasin, aki ilyet vesz fel :)
2009. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
engem izgat ha tgában van a férfi... dde mindenkinek más jön be.. 18/l
2009. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a boxert :) tág gatyát szeretem...

Kinek mi jön be :D


17-f

2009. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz de mindenki maga dönti el hogy felvesz-e vagy nem. Én boxer párti vagyok :D
2009. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, férfi vagyok, 99%-ban heteró, és van, hogy tangát hordok. Szerintem nem gáz. Ízlések és pofonok, és volt már barátnőm aki ezt élvezte, de olyan is volt aki kicsit furán nézett.
2010. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!