Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan ételek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ételek vagy bármi amivel magasabb lehet a szexuális vágy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:

a libidomat szeretném feldobni.

szedtem 1év 2honapig fog gátlot és teljesen lement a libidom a föld alá:(

2009. febr. 8. 15:13
 2/7 anonim ***** válasza:
CSoki, méz, osztriga, kaviár, stb...
2009. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem válts fogamzás gátlót, ha attól nincs vágyad. Mond a nőgyógyásznak és felír egy másikat.
2009. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a google-ban: afrodiziákumok. Ezerféle ilyen praktika létezik. Szemezgess belőlük. Aztán főzz vmi finomat belőle és egyétek meg :)

Az illóolajok, füstölők is segíthetnek. Vannak különböző tabletták is.

2009. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is pont így jártam. Említettem a nődokimnak, aki azt javasolta hagyjam abba a fog. gátlót (azota spirál van )és szedjek a gyogyszertárban kapható GIN_SENG kapszulát( azt hiszem 2 naponta 1, de az elején vehetsz be mindennap 1-et. Egyébként memóriajavító is és "elvileg sok mindenre jo". Nem kell mondanod hogy miert kell. Nekem tutira bejött, mára már az a bajom, hogy nagyon is kívánom. (olvasd el a tájékoztatót, hogy hogyan szedd!!) Én is azt hittem, hogy onnan már nincs felfelé, de van!! Próbáld ki!! Sok sikert!
2009. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez a ging seng mennyibe kerül?

én még 16 vok ez a spirálos dolog áá nem

2009. febr. 8. 18:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!