Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezhet az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az hogy a barátnőm arra gerjed ha összemaszatol szex közbe?

Figyelt kérdés
Pl mikor lovagol. Azt mondta más miatt szereti h nedves. De érem is a mozgásán, hogy nem azért mozog úgy ahogy mozog ahogy más pl. Az állatoknál van az hogy "megjelölik" a területüket. Lehet nála is van hasonló helyzet van? Vagy ez hülyeség?Vagy akkor mért csinálja??
2009. febr. 8. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz összemaszatolás alatt? Magához nyúl és elkeni a testeden? Vagy mi?
2009. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lovaglásnál ahogy mozog,meg akkor mikor nem is szexelünk de ő mégis bugyi nélkül lovaglóülésbe a mellkasomra ül és elvan:D engem nem zavar csak nemtom mért csinálja
2009. febr. 8. 16:44
 3/6 A kérdező kommentje:
a puncinedvere gondolok amúgy
2009. febr. 8. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi a problémád vele, szerintem izgató!
2009. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a nők nem csak vaginális orgazmusra képesek. Mondhatom azt hogy sőőt? :)

Igy a kérdésfelvetés alapján azt gondolom olvass utánna. Érdemes. Keresendő kifejezések: klitorális orgazmus, csikló. A válasz egyébként: létezhet. Kb ugyanazt a jót érzi mindkét esetben.

2009. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem terület megjelölésről van szó. :) A barátnőd egyszerűen erre indul be. Mindenkinek vannak furcsa szokásai - legfőképp az ágyban - de nem mindenkié tűnik furcsának.
2009. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!