Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy egy lány egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy lány egy nap alatt 37szer élvezett el?

Figyelt kérdés
Tegyükfel a lány tényleg olyan adottságokkal rendelkezik hogy 5 perc alatt el tud élvezni. És a barátjával ha reggeltől estig dugtak, szerintetek ilyen lehetséges??
2009. febr. 8. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne kamu? :o


-el lehet menni perceken belül többször is

-simán lehet egész nap szexelni


Szóval simán lehet.


(Én elég nehezen élvezek el általában, de volt olyan hogy egész délután és éjjel az ágyban voltunk, és 18szor sikerült. 8 menetből, igaz ennyit ritkán bírnak a pasik, de jó volt a csillagok állása, vagy én nem tudom.)

2009. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan emberek akik egy betegség miatt egy-egy hangtól, vagy pusztán gondolatoktól is elélveznek. (Főként a nők körében fordul elő.) Ezt általában állandó szexszel vezetik le (vagy legalábbis próbálják), és percek alatt elélveznek. Szóval lehetséges (bár egészséges ember nem biztos, hogy képes lenne rá.)
2009. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
létezhet ilyen sőt még több is, pont multkor néztem az emberi történetekben visaton megy, hogy van ilyen de az betegség.... amkor állandóan szexuális izgalomba van.. és sokszor magán kell egitenie
2009. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%

A barátnőm mesélte, hogy egy bulin az ex-pasijával egy szekrénybe bújva másfél óra alatt 28-szor ment el a srác ujjától, ennyit bírt ki, aztán lelépett. A srác meg ott maradt állva. :-)


A fentebb említett betegséget hol lehet vajh elkapni? Jó lenne egyszer kipróbálni... :-D

2009. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 15 lehetett a legtöbb egy nap de azt sikerült 1-2 óra alatt összehozni szóval egyáltalán nem lehetetlen. (L)
2009. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
elöttem 2 vel lévő komisnak irom. hogy ez nem egy ragájos betegség.. és nem jo egyáltalán, én is elöször igy ragáltam hogy elkéne kapni mien joh de mikor adás felénél tartottam és sírt a nő hogy normálisan nem tud élni mert a munka helyén is állanóan kikell elégítse magát különben megörül és napi átlagos 150 orgazmusa van és épp hogy orgazmusa van már jön is az érzés hogy kell még magas a libidója... kicsit már sajnáltam
2009. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!