Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első alkalommal senkinek se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal senkinek se volt még hüvelyi orgazmusa? És élvezte már lány az első alkalmat?

Figyelt kérdés
Asszem egyértelműek a kérdések , barátnőmmel most lesz az első és kíváncsi vagyok létezik hogy jó legyen neki?!
2009. febr. 7. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem nem volt...és kicsit fájt is...

de pár alkalom után már összejött:D

16L

2009. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyim még nem volt, de a második alkalommal, ami kb 3 órával az első előtt volt már sikerült elmennem.
2009. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 4 éve vesztettem el a szüzességemet, nekem nem fájt(vagyis alig) az 1., de azért nem élveztem annyira még! Utána mindig jobb volt! :)

Hüvelyi orgazmusa a barátnődnek szinte biztos vagyok benne, hogy nem lesz egyből, viszont csiklóra van esély (ha annyira jól csinálod XD)!

Az 1. alkalomtól szerintem nem kell sokat várni, később majd jön az az orgazmus! :)

2009. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egyébként csikló orgazmusa volt már meg már egy ideje bennevagyunk ebbe az orális szex témába :P

köszi az eddigieket...jöhetnek még...

2009. febr. 8. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:
4-ből nálam kettő szűz lány elélvezett az elsőnél.
2009. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első alkalommal kicsit fájt,de a vágy erősebb érzés volt,fantasztikus volt orgazmus nélkül is!
2009. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első alkalommal szűzhártyám már nem volt, és akkor már elég régóta pettingeltünk is, az előjáték is megfelelő volt, de még így is fájt egy kicsit. De én elélveztem akkor, és az hüvelyi orgazmus volt (utána nem is jött össze többet még 1,5 évig).
2009. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem két orgazmusom volt első szex közben :) és nem fájt
2009. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem , tehát nem lehetetlen :-)

köszi az eddigieket ,ha van még valakinek vmi hozzászólása akkor írja.

2009. febr. 8. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nem volt orgazmusom 14 voltam az elsőnél sőt.. jo sok idő kellett...18/l
2009. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!