Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az a bajom, hogy már 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bajom, hogy már 18 vagyok és szűz. Volna egy lány vagy kettő, akivel lefeküdhetnék de nem merek. Nem, tudom mit csináljak éles helyzetben. Mit tegyek? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szamit ha 18 eves vagy es szuz.S akkor mi van?A szuzessegvesztes nem kotelezo,es trend,csak a mai fiatalok csinalnak azt belole.Majd eljon amikor lesz egy komoly kapcsolatod es szeretni fogod azt akivel vagy,es erezni fogod akkor hogy leakarsz vele fekudni...addig csak kivancsisag az egesz. (egy 18eves lany)
2009. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Tanulj meg írni (vagy lehet beszélni is). "Áles" "helyzetbe" sokat segít...
2009. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradtál le semmiről.Majd ha lesznek érzelmeid a lány iránt,nem fog gondot okozni.De azt hiszem nem a lefekvéssel kell kezdeni,hanem szerelmi játékokkal,a másik testének megismerésével.

Az előző hozzászólónak üzenem,hogy helyesírásszakértők az MTA honlapját látogassák.:-))

2009. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első és a harmadik hozzászólónak is,ha majd eljön a nagy szerel, akkor felfedezitek egymás testét,és jön majd a szex is,mert akarni fogod a lányt,kívánni!ne olyan lánnyal csináld aki csak kéznél van,de nem szereted és nem szeret viszont!Akkor egy szex, és kész.Ha másnap is jólesne,akkor is kéznél lesz???
2009. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23 voltam az elsőnél. Ku®vákkal, rib@ncokkal ne foglalkozz.
2009. febr. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben jól értem nem attól félsz hogy elveszted a szüzességed, hanem attól hogy mit csináljál konkrétan.

Tehát ha akarod a dolgot veszettül, csak nem mered megtenni a szükséges lépést...


A válasz sokkal egyszerűbb mint hinnéd. Ha veled van, minden bizonnyal Ő is akarja. Legyél bátrabb, és ne akarj többet mint ami jól esik. De tényleg ne!!! :) Elsőre egy érintés egy kézfogás is elég. Az a szikra... Később bátrabb leszel. Simán lehet hogy tovább is léptek annál mint amiről most azt hitted hogy nem fogod merni.

Ez esetben azért óvszerrel rendelkezz :)...

Sokkal egyszerűbb átlépni ezt mint gondolnád.

Annyiból azért egyetértek az előttem szólókkal, hogy ez csak ebben a formában rövidke kaland lesz valószinüleg, de ki tudja lehet hogy tévedtünk, és hosszútávú. Szóval azt nem javaslom hogy csak várj a sültgalambra...

2009. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!