Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 2ora alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 2ora alatt haromszor csinaljuk, es meg utana is menne csak mar nincs ovszer, az mit jelent egy pasinal? Milyen szexteljesitmeny?

Figyelt kérdés
alig tortent meg ra 5perce ujra kepes volt egy ujabb aktusra
2009. febr. 7. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Mindenesetre csak akkor csináljátok, ha te is szeretnéd, és semmiképpen ne óvszer nélkül :)
2009. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
ezzel most hencegni akartál ugye? :) megsúgom ez egy átlag teljesítmény, a legtöbb pasi képes erre, csak azért hallani a lányoktól mindig a rosszat, mert panaszkodni jobban szeretnek... az én párommal pl csak azért nem tudjuk 3x csinálni két óra alatt, mert másodjára már csak az önmagában két óra, mire elélvez...elsőre meg 40-60 perc....én meg azalatt össze sem tudom számolni hányszor megyek el, a végére már fáradt vagyok és mondom is neki, h elmehetne végre...
2009. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen átlagos teljesítmény. A legtöbb pasinak elég max. 5 perc és jöhet a következő menet. Szal nincs gond, ne aggódj! Ez teljesen természetes!
2009. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne izgulj, nincs gond! Ez egy átlagos teljesítmény! Sok pasival voltam már, amire nem vagyok büszke, de így alakult és tapasztalatból írom, hogy ez 1 átlagos teljesítmény. A sok srác közül mind bírta 2 órán belül több, mint 3szor is, de volt, aki még többször is. Úgyh nem kell aggódnod, nincs baja a pasidnak, teljesen természetes, h ennyiszer bírja.

2009. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Te is tudod a válazst,de igen,egy szexgép a barátod,maga Zeusz.Reméljük örülsz.:-)
2009. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen sokszor csinálom a pasikkal. Volt már 1 jó pár sráccal dolgom és mind bírták. Én azt tapasztaltam,h általában sokszor bírják egymás után a pasik. Nem kell nekik sok idő és újra tudnak dugni. a pasik már csak ilyenek. Imádják a szexet! De ez nekünk, csajoknak csak jó!!! Nem? :)
2009. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy átlag pasi teljesítménye kb. ez 2 óra alatt 3x csinálni még nem nagy kunszt.az aki 2 óra alatt nem bír 3 menetet az nem éppen jó (pl másnapos)próbáljátok ki egyszer hogy minimális idő alatt mondjuk 6óra alatt hány menetet birtok és utána esetleg tudunk arra válaszolni mennyire jó a párod az ágyban menetileg
2009. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszotokat....hat oszinten ha meg lett volna meg egy csomag ovszer nalunk az is elfogyott volna..utana olyan szar volt...nem osztottuk jol be az idot,es a szobat csak teggel kellett visszaadjuk.addig kihasznaltuk a hotelszoba ajanlatait:))))
2009. febr. 7. 21:53
 9/10 anonim ***** válasza:

És legalább jó volt? Mindig ez a mennyiség... 3db az elég kis költségvetésü buli... Múltkor a közeli kisboltban kértem a pénztáros csajtól óvszert erre adott egy 3-as kiszerelést és tette vissza a kassza alá dobozt. Sajnos ezen a ponton nem bírtam tovább és rámosolyogtam, hogy ugye viccel :)

Komolyabbra fordítva a szót inkább az izomláz ami korlátozza a mennyiséget, de egy éjszaka alatt azért pihenni is lehet közben.

2009. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen...nagyon jo volt:D:D:D
2009. febr. 8. 13:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!