Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak szex és más semmi -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex és más semmi - hogyan adjam a haverom tudtára, hogy ezt szeretném?

Figyelt kérdés

tetszik, el tudnám vele képzelni a \'fuckbuddy\' kapcsolatot, de tényleg semmi más. sokat iszogatunk és lógunk együtt, de nem vagyunk túl közvetlen viszonyban. Meg elég komoly is a srác (egyetemen tanit-kutat), de tudom róla, hogy elég kanos és jó ideje hiánya is van...szerintetek?

ja és nem vagyok érzéketlen k-va, csak most erre van szükségem, gondolom nem vagyok-voltam ezzel egyedül.


2009. febr. 7. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Megmondod neki.
2009. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tényleg ennyire hiánya van, akkor beszélj vele. Ha mindketten benne vagytok, és erre vágytok akkor meg miért ne? Próbálj meg hülyéskedni vele, hogy te simán lefeküdnél vele, ha úgy alakulna, aztán a reagcióból le lehet szűrni, hogy mit gondol róla. Nekem is van egy jóbarátom, akivel simán megtenném ha akkora hiányom lenne, viszont tudom hogy ő nem. Nem azért mert baja van velem, vagy a testemmel, egyszerűen csak ő még vár rám, hogy több legyen köztünk, és azt mondta majd ha biztos lesz abban hogy nem bánom meg, akkor megteszi.


De egyszerűen csak rá is mászhatsz egy ilyen iszogatás alkalmával, aminek mondjuk az a buktatója, hogy ő utána lehet többet akar majd. Jobb ha előre tisztázzátok, hogy neked csak ennyi.

2009. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gondolkodású lánnyal áldana meg egyszer az ég...
2009. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
meg engem is:D
2009. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) ne aggódjatok, akad azért sok ilyen lány... csak más kérdés, hogy bevallják-e akár maguknak is.
2009. febr. 7. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
örülök h ezt a lérdést tetted fel mert ugyanebben a cipőben járok énis... csak én már lefeküdtem aaapsival é akkor még ugy volt hogy majd kialakul... aztán közbe jött egy másik srác aki jobban felkavart és vele tényleg eeltudnám képzelni a jövöbeli kapcsolatot, és ezzela a sráccal mégsem akarom h majd kialakuljon és lehessen belőle valaami de szexre tök yoo... csak nem merem neki hogy mondani, és azt is csak ugy h már csak 2x feküdhetünk le mert aztán kell döntsek...
2009. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!