Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy én is elmenjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy én is elmenjek?

Figyelt kérdés

16éves vagyok pettingelünk a barátommal sokat ő mindig elmegy orálisan de én nem tudok...tudom h a csiklói nem izgat úgy hanem jobban szerettem ha benn van ujjaival:D

egy éve volt egy barátom vele is csak egyszer mentem el pedig az csiklói orgazmus volt tuti addig idegesített míg nyalt h elmentem...nem is olyan jó érzés amíg nyalt de mégis megtalálta azt a pontot utána jó volt és elmentem...de a mostani barátommal 6hónapja vagyunk együtt élvezem meg minden de főleg mondom ha benn van mégsem megyek el

tudom h vannak ezek a taktikák h derekat magasabbra úgy se jó...most akarom elveszíteni mer tervezem lehet h csak akkor fogok elmenni?:S nem tudom eléggé zavar


2009. febr. 6. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

hát először is ne rágd magad rajta!

azt kipróbáltátok már, hogy "benn" van az ujjaival és közben a csiklódat nyalogatja? nekem úgy kb. 5 perc és elmegyek :) tapasztaljátok ki h neked mi a jó, gyakorlat teszi a mestert :) hajrá

2009. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát igen nyalogatta is ma a csiklóm meg ujjal is eccerre de nem:S


nem tudom kivel van a hiba és félek h ez neki kudarc h csak ő megy el mindig:S


én 5perc alatt elviszem őt:P a mennyországba:D

2009. febr. 6. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyedül el tudsz menni?Tudom hogy ez hülyén hangzott,de ha ismered a tested,akkor tudsz a barátodnak "segíteni",hogy neked hogy jó.Kísérletezz és légy türelmes vel kapcsolatban és magaddal szemben is.

Sok sikert!

2009. febr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!