Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titkos szerelmi fészket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos szerelmi fészket tudtok Budapesten?

Figyelt kérdés
Van kivel, de nincs hol. Valami jó es kedvező árú panzióra gondoltam. Tudtok segíteni?
2009. febr. 6. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Nyáron voltam ilyen appartmanban!Üsd be a keresőbe,hogy búvóhely Budapsesten pároknak.Tuti ki fogja adni és árak is vannak!Általában 3 órától egész napra vagy éjszakára is van.Mi 4 órát voltunk,minden volt,fürdőszoba,nappali,rádiós-magnó,művirágszirmok a fürdőben,nagyon kultúrált hely volt és a célnak pont kiváló!!!
2009. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az előző választ,rákerestem a neten: buvohely.uw.hu a honlap címe!
2009. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2009. febr. 7. 16:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondanál pár infót, hogy megy a dolog? Mikor kapok kulcsot, ha távozunk kinek adjuk oda stb. kezdő vagyok még... :(
2009. febr. 7. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Azon a teelfonszámon amit a honlaon látsz kell elmondani hogy mit szeretnél, pl:pár órára szeretnénk kivenni szobát!Megkérdezik hány órára és milyen időpontban érkeztek?És megmondja melyik appartmanjuk szabad.Általában egy férfivel fogsz beszélni.

A megadott időpontban elmentek,becsengettek a kaputelefonon, ő már ott fog várni,körbevezet az apartmanben, majd ki kell fizetni neki ahány órát maradtok.Átadja a kulcsokat,és lelép.(Jó szorakozást kíván!Ez kicsit ciki ilyenkor, de hát ez van....)aztán a kulcsot mikor mentek kifelé a postaládában kell hagyni,de ha nem akkor megmondja hogy hol és küldeni kell egy sms-t hogy végeztetek, a kulcs a ládában!

Nekünk így volt!

:-)

2009. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted az megoldható, hogy egyedül megyek, átveszem a kulcsot fizetek és mikor a fickó elment, aztán érkezik a párom (aki úgy tudja, hogy egy ismerősé a lakás). A távozást is hasonlóképpen odanám meg. Bár azt, hogy a postaládában hagyom a kulcsot azt kérheti a barátnőm is...
2009. febr. 8. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható.De miért kamuzol neki?Mondjuk ez már a Te dolgod...
2009. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom.. :) Köszi a segítséget!
2009. febr. 8. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen!:-)
2009. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2013. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!