Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem izgulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha nem izgulok másra csak a mocskos szexre?

Figyelt kérdés
Régebben még élveztem a lágy szeretkezéseket, és aztán elkeztem a durvább után érdeklődni és azóta már csak az izgat, és ha gyengéden érnek hozzám már nem is izgat, mára már ugy elfajult hogy ,ár pervezr kell legyn és igy partnert is nehezebb találnom mi a abj velem? még csak 18 vagyok nő
2009. febr. 6. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mi volna? Semmi.Én is ilyen vagyok. Találnod kell egy ugyanilyen igényű partnert. Hidd el , ez könnyebb mint gondolnád, a legtöbb pasi ilyen, általában csak a barátnőjük miatt fogják vissza magukat.
2009. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszike a választ, most épp van egy ilyen partnerm, többnyire ő hozta ki belőlem ezt, és mutatta meg hogy igy tudok igazán orgazmust átélni....
2009. febr. 6. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
akkor elküldheted privátban az msned!:D
2009. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Mit értesz mocskos alatt?Sok mindent jelenthet.Lehet nem is olyan mocskos csak te azt hiszed.
2009. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minél több és minél jobb szexet tapastal az ember, annál inkább ilyen lesz... és hihetetlen iramban képes rá, lásd te is csak 18 vagy. én eddig csak 3 partnerrel voltam de a végtelenségig történő érzelmes cirógatások már engem sem vonzanak mint anno...

vajon ezt hivják kiégésnek?

21/l

2009. febr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát remélem ez még nem kiégés....:S, csak tartok attól hogyha a jelenlegi patneremmel vége lesz, akkor neheen találok olyat mint én... szeretem, ha folytogatnak, kicsi bántalmaznak, trágár szavak, kikötötzés.. és társai, nem rég volt egy partnerem, nagyonédes volt, de hát ha arra vágyom eszem egy csokit, .....
2009. febr. 7. 09:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!