Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gerontofília ellen mit tehetnék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerontofília ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez valami örökletes dolog? Szeretem nézni, ahogy egy érett nő szexuálisan közeledik egy korombelihez (18), persze tudom, hogy ez nem egészen normális. Hogyan tudnám ezt megállítani?
2009. febr. 6. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érett nő nálad hány éves kort takar? Csak azért kérdezem, mert a gerontofília a már tényleg öregekhez (65től felfelé) történő vonzódást jelenti. Ha olyan negyvenes korig gondolkodsz, akkor az még teljesen rendben van, szerintem sokan vannak így, különben nem lennének annyira népszerűen a milfes oldalak.:)
2009. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
30-45, és élvezem ezeket a videókat, ahogy tinédzser fiúkkal szeretkeznek
2009. febr. 6. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első, nincs ezzel semmi baj, a geronto tényleg az öregekre vonatkozik - de az érett az csak középkorú, és egyébként tényleg nagyon jó velük. Legalábbis azzal az eggyel, akihez szerencsém volt, nagyon is. :)
2009. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ha én szeretnék ebből "kitörni"? hogyan feledtessem el ezt a korosztályt magammal?
2009. febr. 6. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, egyből el fogod felejteni, amint fennakad a szemed egy szépséges korodbelin. :)


De egyébként az se baj, ha egy érett nővel jössz össze. Az ilyen kapcsolat is lehet boldog és hosszú távú, de még ha rövid távú is lesz, akkor is rengeteget tanulhattok belőle mindketten. :)

2009. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Plusz ha már felhoztad a videókat, esetleg keress pár _igényesebb_ leszbivideót; ott rögtön egyszerre több szép, fiatal lányt láthatsz, és szépen átszokhatsz arra képzeletben-gondolatban addig is, amíg élőben meg nem találod a leendő párod. :)
2009. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ez klasszikus értelemben vett gerontofília lenne, mert azt általában inkább 50+ életkorú emberek iránti vonzalom esetében szokták mondani.

Szerintem egyszerűen csak kíváncsi vagy, ami nem baj. Sőt, a mai pénzéhes, romantikát kevésbé kedvelő lányokat és a gondolkodásmódjukat tekintve (tisztelet a kivételnek) meg is értelek. Egy idősebb nőben több mindent lehet találni, mint ahogy azt gondolnád.


Én is kíváncsi voltam, kipróbáltam, nekem sajnos nem tetszett a dolog, nem éreztem magam jól. A puding próbája az evés, javaslom próbáld ki a dolgot és vond le a következtetéseket.

2009. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mi nem tetszett benne?
2009. febr. 6. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltunk egy hullámhosszon. 35 éves nő volt, tipikus 'MILF'-es érett bombázó,nem volt még gyermeke sem. Abban a korban viszont a nők már kétségbeesetten keresik a biztos pontokat, egy olyan társat, aki kitart mellettük. Én, mint 20-as éveim elején járó férfi ezt nem tudtam neki megadni.

Fiatal vagyok, pörgök, utazni akarok stb, ő pedig már inkább a nyugodtabb életet kedvelné (amivel persze nincs semmi baj)

A szex és a vele járó testiségek persze csodásak voltak, de ez nem elég egy kapcsolathoz, így vége lett a dolognak.Tapasztalatnak jó volt, de nem mennék bele még egyszer ilyenbe.

2009. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%
Légy pedofil, az nem olyan zavaró, és több ovi is van, mint temető.
2009. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!