Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az jó vagy rossz dolog ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy rossz dolog ha 2 óra a minimum aktusidőnk?

Figyelt kérdés

Mindketten nagyon élvezzük,ő is én is beleadok mindent.

Vélemény?


2009. febr. 6. 18:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem, annak a 10 embernek a véleményére nem adsz, aki szerint ez rossz dolog? akkor mi az ördögnek kérdezted, ha csak a jó válaszok érdekelnek?

Amúgy meg hosszútávon nem lesz kivitelezhető, és rossz lesz, mert hozzászoktál. Próbáld meg háztartás, munka, gyerek mellett 2 órát nyomni az ipart.

2009. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kifelejtettem: tudod mit mondanak, nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg...
2009. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hidd el a minőséggel sincs semmi gond.

Am a gyerek dologra:egyedül nevelem az öcsém.A báttyánkkal élünk akit egy héten ha egyszer látunk.

Akkor??

De nem vita meg semmi,sokakban ha negatívumot vált ki...sajnálatos

2009. febr. 6. 21:13
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted a lényeget. Megkérdezel egy olyan dolgot, amit más személyes ügyként kezel. 2 óráig bírjátok, élvezzétek. De miért kérdezed meg? Az hogy jó, vagy rossz, azt csak ti tudjátok eldönteni, nem mi vagyunk ott 2 órán keresztül. Felesleges kérdés, amire kívülálló nem tud választ adni.

Ez kb. olyan mintha megkérdezném hogy jó e vagy rossz hogy piros bugyiba alszom. Hát Istenem. Ha nekem jó, akkor miattam írhatják húszan, hogy nem jó...

2009. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lány vagyok, nekem sok lenne, főleg ha tudom hogy csak pár percünk van, akkor azért jól jön hogy bele tudunk húzni:D nagyon kevésszer lenne időm, erőm 2 órásra...

2009. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha neked jó, nekünk is jó, hogy neked jó
2009. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem jó. Mi direkt kihéztetjük egymást és van, hogy 4-5 órát szeretkezünk persze kisebb megszakításokkal.

Na lezárom.

2009. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm,add kölcsön az embered, aztán megmondom, hogy jó volt-e;)Eleinte az én barátom is hasonló maratonokat próbált rendezni, de a felénél mindig bealudtam:ilyen egy önző nő vagyok...Ha az a kérdés, hogy ezzel a teljesítménnyel lehetne-e guiness-rekordot állítani;a válaszom, nem, mert erre sokan mások is képesek még sajna :(
2009. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!