Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fogadtam egy csajjal, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadtam egy csajjal, és nyertem, és most a rabszolgám lesz egy napig! Valami kreatív ötlet hogy mit csináltassak vele?

Figyelt kérdés
BDSM, minden jöhet, a csaj bármire kapható.
2009. febr. 6. 17:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Csókon ez azért picit túl mutat...egy ágyhozbilincselős, mindenfélepózban egész napot végigkefélős, oltárira kifáradós, izzadságcseppes szexelés már közel járna az igazsághoz.
2009. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
A csaj hány éves amugy?
2009. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
16 v 17.. de kevés olyan dolgot tudsz mondani amit nem csinált volna még e téren
2009. febr. 6. 18:08
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Tehát megdughatsz egy rib@ncot, ő meg felteheti a videódat akárhová. Szerintem ő nyert... :D
2009. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
annyira jó hogy itt mindenki kérdezget meg ugat összevissza, de még egy rendes ötletet nem hallottam. NEM AZ VOLT A KÉRDÉS HOGY MIT GONDOLTOK már boccs
2009. febr. 6. 18:23
 16/25 anonim ***** válasza:
25%

Így megdugni egy olyan csajt aki bármit megtesz, azért az nem semmi. A legtöbb 16-17 éves kisxsaj fadarab effektus és nyúzni kell a szexért...csoda hogy ilyen is van. Remélem engem is megtalál majd egy ilyen szexéhes csajóca :P

Ritka nagy kincs.

2009. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináltasd vele amit szeretnél!nyilván egész nap szex lesz,meg orális,meg akár anális,meg minden!De azért megalázni nem kell!Pl az ágyhoz kötheted és azt csinálhatsz vele amit akarsz.Vagy inkább te szeretnél vele azt csinálni amit akarsz?
2009. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Hetvegen legyen a nagy nap, es rendeld oda magadhoz vagy ahol lesztek, talan egy hotelban mar reggel! Egyutt reggelizzetek, neki kell elkesziteni a reggelit szexi goncben, fehernemuben, vagy amiben o akarja, a lenyeg szexi legyen, aztan agyba bujas. Ott erezzetek jol magatokat, de vigyazz, nehogy terhes legyen, ezt komolyan irom, azert errol beszeljetek, marmint a vedekezesrol.

Aztan estig elvezzetek egymast, szerintem minel kedvesebb leszel vele, annal jobb lesz. Mert azert csak gombnyomasra, es bunkozasra nem fog menni a jo szex.

Ha ennyire szexorult a csajszi, azert arra vigyazz, nehogy beegjel nala, nehogy a vegen te legyel a rabszolga, aki mar az elejen kidol!

Szoval nem kell hogy megalazd, a lenyeg reggeltol estig legyetek egyutt, es kitudja, lehet hogy meg komolyabbra fordul a kapcsolatotok.

Azert jo hogy vannak meg jofejek!:))))

2009. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
1 nap alatt 17 évesen annyira nem sok mindent bírsz ki én legalábbis 3 szexnél tovább nem bírom. Szóval csak élvezd a csajt, valószínűleg ő is akarja ha bevállalta, szopasd le, dugd meg a száját, akarja.... Utána meg dughatod a punciját meg análozhattok is, bármi amit élvezel, de neki se legyen kellemetlen. Őszintén szólva én végig szopatnám egész nap:)
2009. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
hat azt csinaltass vele, amit akarsz, te. Honnan tudjuk, mit szeretnel? lehet hogy en megkorbacsolnam( vicc volt), de neked ez nem jon be..te mit akarsz, azt csinaltasd vele.
2009. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!