Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párom 5 percnél tovább nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 5 percnél tovább nem birja a szexet mert nem tudja kontrollálni mert a himvesszö makja alatt nagyon érzékeny. Mit lehetne tenni hogy tovább birja a szexet?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt ha több aktus van akkor sem birja tovább.hiába csináljuk lassan akkor is elélvez 5 perc alatt.mielött megismerkedtünk sokat maszturbált elötte évekig.lehet hogy az az oka?
2009. febr. 6. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! vannak óvszerek, amik késleltetik az ejakulációt. nem hiszem, hogy a maszturbálásnak köze van hozzá. Az is lehet, hogy ez egy "lelki" eredetű probléma. Szerintem érdemes lenne felkeresnetek egy szexológust. jobb ötletem nincs :(
2009. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit irígylem a sácot, mert nekem az első menetem is több mint 20 perc a 2. meg az ezt követőek meg 1 óra min.

Én meg szeretnék egy kicsit korábban elmenni, mert annyira leizzadok a végére és elfáradok.

Bnőm élvezi, dehát a munka 98%-a az enyém...


Ami a javaslatom: Vastag gumival szexelni, hogy ne legyen annyira érzékeny.

Vagy 3. 4. menetnél kapcsolódj be jobban.

Vagy mind2

2009. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Most ugye mit csináljunk?

Így működünk,nem tehetünk róla.Ha meg az egész aktus alatt azon görcsöl valaki,hogy "na csak még 5 percet bírjak ki",az meg már nem szeretkezés!

A legrosszabb,amit tehetsz,hogy elkezded hibáztatni...

2009. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én párommal is sajna így van. A misszionárius pózt nagyon élvezném, de ott megy el a leghamarabb, pár perc alatt. A lovaglóban tovább bírja.

Lehet, hogy más pózban, esetleg ő is tovább bírná.

Vagy mi néha elszorítjuk a makk alatti részt, de annak a hátránya, hogy ha abbahagyjuk az ingerlésem, kiesek belőle.

Megpróbáltuk a Lidokain spray-t, a hímvesszőre kell fújni belőle, nektek kell kipróbálni, mennyi az elég, mert ez elérzésteleníti.Utána mi óvszert húztunk, hogy nehogy a hüvelyem is érzéstelen legyen.

2009. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vastagabb gumit használni, ami miatt kevésbé érzékel, kipróbálni az elszorításos technikát, többször megszakítani az aktust, péniszgyűrűt vagy mandzsettát használni, olyan pózt választani, amiben nem sül el olyan hamar...És maszturbáció közben gyakorolni az elhúzást.
2009. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én ha már nagyon közel vagyok akkor mindig vmi semleges témára gondolok (Szaddam) egyből tovább bírom:)
2009. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagy hülyeség az egész.....gumi meg ilyenek semmit sem ér!!8éve vagyok a párommal már mindent ki próbáltunk és semmi:( szerintem nagyon kíván téged és ezért van!az én párom amikor mással volt nem volt rövid!tehát lelki eredetű a dolog ha nagyon zavar irány a doki!más növel is ilyen rövid volt?
2009. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!