Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal akkor is le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal akkor is le szoktunk feküdni ha a mensim megvan, tampont rakok fel! Tamponnal el tudok élvezni viszont ha nem menstruálok és nincs fent tampon akkor nincs orgazmusom! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

ez érdekes...mármint ugy érted hogy a tampon fennt van mikor a barátod dug? nem igazán értem én még ilyen megoldásrol nem is hallottam.

de hát ha igy van akkor egyszerü a válaszodra a kérdés. valoszinü h abarátod nemiszerve nem elég nagy így ha még a tampon benned van akkor a tampon által sokkal jobban vagy izgatva mint anélkül és ezért van ugy orgazmusod.

2008. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Ekkora hülyeséget te sem csinálhatsz!!!!A tampont vedd ki!Terítsetek magatok alá egy törülközőt,és akkor nem lesz véres semmi.

Elélvezni meg nem a tampontól tudsz,mert az erzőidegek nagyja a hüvely bemenetnél és a G pontnál vannak,hanem attól hogy vérbővebb vagy.Sokkal jobban kívánod a szexet,és sokkal jobban élvezed is.Ugyanez a helyzet kismamáknál.Próbálj meg máskor jobban ellazulni,új pózok stb.

2008. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nagyon nem egészséges, hogy tampon bent van szex közben! És ha úgy felcsúszik, hogy nem tudod kivenni egy jó darabig? Meg is sérthet szex közben! Akkor úgy szexeljetek mensi közben, hogy koton van rajta és még plusz hozzá ez a törölközős megoldás! Én nem értem hogy jönnek elő ilyen abszurd ötletek, hogy tamponnal szex közben... Áh...
2008. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a tampont huzd ki!! feltétlen!! ne csinálj bajt!!!
2008. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A tampont előtte szokták használni, hogy ne légy olyan véres, de azzal szeretkezni már morbid..

párodnak nem volt kellemetlen ?:-(

A tampon valószínü jobban ingerel ott bent, azér van így orgazmusod, de inkább vedd ki és ingereld szex közben a csiklódat, jobb lesz sokkal, hidd el:)

2008. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
HA a barátod gyengéd, a tampon semmi gondot nem okoz. A tampontól viszont nem tud mélyre hatolni. Hülyeség hogy kicsi a farka és a tampon növeli! Az igazság az lehet, hogy mivel épp csak a makkal tud behatolni, így a hüvelyed elejét ingerli, épp ahol a G-pont van. ha meg nincs tampon benned, akkor ugye az egészet beteszi, de valamiért akkor a G-pontod kevesebb ingerlést kap. Szerintem egyszerűen ilyenkor egyikőtök simizze a csiklódat, és akkor tuti lesz tampon nélkül is orgazmusod.
2008. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tampont ilyenkor ki kell venni! Nem szabad! Nagy baj lehet belőle és akkor irány a kórház!
2008. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de ez az eddigi legnagyobb (nem mondom ki)amit eddig hallottam!Olyan bajod lehet belőle basszus hogy áááá....tiszta morbid!
2008. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a barátod farka! Ez lehet a titok!:)
2008. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!