Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném, ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha a barátnőm végig csinálná az orális szexet, de nem nagyon szeretné, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fő gond szerintem az, hogy átlagosnál szerintem nagyobb sebességgel és elég nagy mennyiségben élvezek el (még akkor is ha naponta legalább 1szer élvezek el ilyen-olyan módon)

Mit tegyek, vagy Ő mit tegyen, hogy ne legyen kellemetlen neki? Az ízét tényleg meg lehet változtatni? Van esetleg erre valami krém, vagy más módszer?


2009. febr. 5. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Tömd magad ananásszal, az állítólag édesíti...

amúgy meg ne erőltesd semmiképp a bnődnek. sok ffi már attól boldog lenne, ha csak ennyi ideig csinálná neki a bnője. esetleg óvatosan, tapintatosan révezetheted, hogy nagyon örülnél neki, ha olykor végigcsinálná. de ha nem akarja, akkor nincs mit tenned. örülj annak, ami van.

2009. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Mi zuhany alatt csináltuk. Volt hogy vizet is vettem a számba. És amikor elélvezett, rögtön kifolyattam a számból és kiöblítettem vízzel...Így megy csak a szájba élvezés nálam.

Köszönöm a lepontozásokat! :D

2009. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

allitolag ha ananaszt eszel, vagy ananaszlevet iszol, az segit. en szeretem csinalni, de lenyelni csak ritkan szoktam, nem szeretem az izet.

viszont ne eroltesd! ha nem szereti, akkor varj, vagy tegyel valami olyat erte, amiert ugy erzi, h megerdemled, meg ha nem is szereti.

miota vagytok egyutt amugy? mert nekem kellett par honap,mire raszantam magam, pedig nem o az elso, akinek csinaltam.

2009. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elég régóta vagyunk együtt, én rendszeresen csinálom neki, különféle technikákkal, néha Ő is viszonozza magától (de nem végig), néha megemlítem a dolgot, aztán ha van kedved csinálja, de nem nyomom oda a fejét :)

De nagyon régen volt olyan barátnőm aki gond nélkül végig csinálta, és elég jó érzés volt (most finoman fogalmaztam :) Ő nem mondta, hogy bármi gond lenen az ízével a mennyiséggel vagy épp a kilövellés sebességével.

Van valakinek tapasztalata az ananászos vagy szőlőcukros megoldással? Tényleg működik? mennyit kell enni belőle és mikor?

2009. febr. 5. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

én csokit olvastam, hogy attól jobb lesz az íze :P

bár nekem nincs vele gondom :D


mi a helyzet a jó öreg 69-es pózzal? hátha tovább hajlandó lenne csinálni, ha közben te is kényeztetnéd őt

2009. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

69 is volt természetesen :) De általában az első spric után kiveszi a szájából (szólni nem tudok, mert az én szám is tele :) és a hasa és az én hasam közé megy.

A linket köszi! Ott ezt találtam ami érdekelne:


"Semenex néven létezik egy gyógyszer az USA-ban, amitől ízletesebb lesz a sperma. Nagy koncentrációban tartalmaz gyümölcs kivonatot, ami egy pohár vízben feloldódik. Ezt egyszerűen és olcsón be lehet szerezni. Olyan gyümölcs és zöldség, mint az ananász, a zeller és az eper a spermát nagyon intenzíven megédesíti."


Egyszerűen és olcsón..de honnan?

2009. febr. 5. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ne erőltesd mert árthat a kapcsolatnak
2009. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem erőltetni, megoldani szeretném a dolgot :)
2009. febr. 5. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom 2 évig könyörgött mire rávettem magam, de végülis kibírtam, de csak mert a kedvében akartam járni. és igen a banán és az ananász és az édes dolgok hatásosak, az alkoholtól rettenetes íze van, a sok hústól keserű, a fűszeres kajáktól rossz íze van.. tehát napi menü: banán ananász banán ananász csokis palacsinta cukor cukor banán ananász...:D jut eszembe az ananászlé is jó...
2009. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán jobb lenne ha közben te is izgatnád, akkor neki sem lenne olyan unalmas, és jobban felizgul, begerjed ;)
2009. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!