Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell sztriptízelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell sztriptízelni?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szeretné ha egyszer sztriptizelnék neki, csak az a baj hogy picit félénk vagyok és még sosem csináltam ilyet. Hogy fogjak hozzá? tánccoljak közbe? vagy mit csináljak? Esetleg milyen zenét javasoltok hozzá?

Segitsen valaki aki ebbe már gyakorlottXD

Köszönöm


2008. jan. 27. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy mennyire szeretsz táncolni,de valami latint vagy érzékibb hipp-hoppot tudnám javasolni.Valami olyat válassz,amire úgy érzed irtó szexin lehet táncolni.Aztán kell hozzá szexi fehérnemű,nem árt,hogyha van egy harisnyakötőd,de az sem baj,ha nincs.

Aztán találj ki egy koreográfiát,vagy legalábbis valami kiindulópontot.Ha le van engedve a redőny,és felkapcsolod a villanyt akkor az ablaküveg remek tükör.Fontos,hogy lásd a mozgásod.

Az egyik legfontosabb,aminélkül a sztríp nem fog menni az az,hogy tudnod kell magadról,hogy írtó szexi vagy.Nem szabad remegő térdekkel odaállni.Hagyd,hogy a véredet magávalragadja a tánc.Az hogy mit mikor hogyan dobsz le meg már csak a fantáziád műve.De az én egyik szerelmem a tánc,és a vetkőzést csak a vicc kedvéért szoktam bedobni.

2008. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

teljesen igaza van az elöttem szolonak. javaslom h felizgasd a pasit kezd el lehuzni valamit adj neki izelitot aztán huzd vissza.

csak csábosan, kacéran és szenvedélyesen.Ne feledd szép vagy!

2008. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!