Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen helyeken szeretkeztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken szeretkeztetek már ágyon kívül? Jó élmény volt, rossz vagy inkább vicces?

Figyelt kérdés
Nem a fürdőkádra gondolok,meg a konyhaasztalra,hanem házon kívül!Mi például kocsiban,réten,szőlősben,lucernásban (természetesen nyáron).A szőlősben a fejünk felett egy helikopter repkedett, a lucernásban meg szétcsíptek a szúnyogok...
2009. febr. 5. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szőlősben,tengerparton,kocsiban...szerintem ez inkább romantikus.
2009. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Egy kis erdőben... ahol kutyákat szoktak sétáltatni, a mienk is ott futkosott:S

sátorban..kicsit kemyén a föld:Dés kivülről lehet hogy látszik, mert másik sátoron mi láttukxD

termál fürdő öltöző..hát elég izgi mikor csak egy kis fürdöruciban simulunk egymáshoz egész délután...ugyh muszáj volt:D izgalmas volt nagyon:D

hu és volt egy csónakban a Dunán...az is élmény volt, csak kicsit vizes volt az alja


most hirtelen ennyi jutott eszembe:)én eléggé félek hogy meglátnak, de azért jók voltak:D

2009. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Húúú....buszon....öltöző.....balcsi....játszótér (persze,amikor már senki nem volt ott) és azt hiszem,h még erdőben
2009. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Sátorban érdekes volt és simán lehetett látni kivülről... xD

Haveromék nyaralójában ugy hogy ők kint voltak az udvaron és akármikor bejöhettek volna... :D

Kukoricásba ahol össze vissza csikartak a levelek... :)

Vizibiciglin a balcsinál este izgi volt.... :D

Mezőn szép csillagos ég alatt romantikus volt... :)

Kb ennyi.

2009. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

buszon?a busz sose üres....te kis szatírXD

amugy balcsi meg stb természetes vizben sztem felejtsétek el..ez egy írtó undorító, mások a te gec*dben uszkálnal..2 meg a lány olyat összeszedhet hogy fujjj, már nem egy barátnőm kapott el balcsiban minden féle hüvelynyavaját igy..sztem ez felelőtlenség....

2009. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

a busz üres volt...na jó a vezető ott volt...de szoknya volt....és az ölébe ültem és ennyi :)

figyelj elmondom neked,h a balcsiban minden van,ha azt vesszük....nekem nem lett semmi bajom!

külben lány voltam

de sztem néha körbe kéne nézni,h ki mit csinál a vizekben és láthatsz érdekességeket....

2009. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
vonaton, margit-szigeten többször, vízparton...
2009. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Gellér hegyen, Velencei tónál a stégen..szántóföldön..nem volt rossz, de az ágyban kényelmesebb:D
2009. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
83%
kocsi, fürdőszoba(az jóó volt xD), sportpálya, erdő(nah az kösuzi volt, mert kikiabáltak az egyik kocsiból, bocs h így írom de "nem itt kéne baszni"...xD)őő meg egy hídon, ami a haveroméknak az udvarán volt a tó fölött xD izgi volt nagyon...:)
2009. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
vonaton, különböző helyeken lévő mosdókban, kocsiban, réten, moziban.
2009. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!