Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnám el a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám el a barátomnak, hogy orálisan szeretném kényeztetni?

Figyelt kérdés
szégyellősek vagyunk mindketten:D
2009. febr. 5. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simogatod, előkapod és kényezteted. Ennyire egyszerű. Nem kell ezen semmit se mondani. Tiltakozni biztos nem fog.
2009. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. ha nagyon szégyenlősek vagytok, akkor valóban nem kell mondani, csak csinálni.

2. ha egyébként nem szoktál csúnyán beszélni, akkor ilyenkor "előtörhet belőled a k*rva", és mondhatod csak úgy simán, hogy "le akarlak sz*pni". a pasik erre nagyon be tudnak indulni.

2009. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki mondani semmit.

Csináld.Ha nem akarja vagy nem tetszik neki úgyis szól.

Ha van valami probléma majd megbeszélitek utána.

Nem kell félni a beszélgetéstől.Az a jó benne hogy mindkettőtöknek ugyanúgy kínos-kellemetlen :)

2009. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyíltan és egyenesen.
2009. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár azt nem írtad hogy mi a felállás?

Ha mindketten fiúk vagytok akkor már lehet kellene mondani neki valamit?!

2009. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kell beszélni róla,met szégyenlősek vagytok!!!Én is ebben a cipőben jártam,láttam a gátlásosságát,és ez engem is azzá tett, nem mertem csak úgy előkapni és nekilátni.Mondtam neki,hogy szeretnék játszadozni úgy is,elpirult,aztán felbátorodott,elmondta hogyan csináljam,mi esik jól...és azóta IMÁDOM CSINÁLNI!
2009. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű... csak annyit mondasz,"Kicsim,leakarlak szopni"

Ha nem tetszik neki,vagy éppenséggel idegenkedik tőle,akkor hagyj neki még időt!

Persze nem túl fiatalon kell kezdeni az orális és egyéb szexfajtákat,nem lesztek szégyellősek!

2009. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt nem mondani kell hanem csinálni!!!
2009. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először csak csókold meg ott is, aztán (következő alkalmakkor) már egyre merészebben... lehet úgy is, hogy a mellétől elindulsz lefelé, és végigcsókolod szép lassan... van ideje tiltakozni, ha akar... bár az a valószínűbb, hogy mire leérsz, már áll a zsászló :-)
2009. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi is így voltunk, és tök rossz volt, mert mikor haladtam lefelé, nem kaptam semmi megerősítést, mert ő is szégyellős volt, nekem meg inamba szállt... De utólag fény derült rá, hogy igazából imádja, csakhát nem meri mondani, hogy héj szivi, szopj már le! Meg azt akarta, hogy csak azt csináljam, ami nekem is jól esik.

Szóval hasonló cipőben ne feledd, hogy ha nem is mondd semmit, nagyon jó neki, és nagyon örül, hogy megteszed ezt érte!

2009. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!