Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem megy óvszer nélkül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy óvszer nélkül a szex. Mit kellene csinálni?

Figyelt kérdés
A barátommal egy pár hete próbáljuk óvszer nélkül, már 4. hónapja szedem a fogamzásgátlót. még eddig nem sikerült és a barátom megvan ijjedve nagyon:S 5 éves korában már műtötték ott, és ott is fáj neki ha óvszer nélkül akajuk:SS Légyszi írjatok valamit:S köszi:)
2008. jan. 27. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, miért kellene az óvszer nélküli szexet erőltetned. Ha egyszer fáj neki, akkor szexeljetek továbbra is óvszerrel. egérteném az aggódásod, ha gyermeket terveznétek. Na de te tablettát szedsz, gyereket nem akarsz. Akkor miért muszály óvszer nélkül???


Amúgy meg menjetek el urológushoz. Az segít nektek. Kiderülhet, miért is fáj óvszer nélkül. Lehet hogy nioncs is fizikai gond, csak lelki.

2008. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem igazán értem, hogy miért fájna neki óvszer nélkül! És miért nem fáj óvszerben?

Annál nincs is jobb, mikor már "semmi nincs köztetek"! Tablettát szedsz, nem kell félnetek a teherbeeséstől!

2008. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nem vagy elég nedves, és azért nem jó a szex neki úgy. Próbáljatok valami síkosítót. Ha úgy se lesz neki jó, akkor pedig maradjatok az óvszeres megoldásnál.
2008. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
valószinű azért fáj neki, mert mütötték és azon a ponton érzékenyebb a nemiszerve és ha van rajta gumi akkor az valamilyen szinten védi azt a pontot.
2008. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóra hallgass!

Próbáljatok ki vmi sikosítót: pl a Durex sikosítók elég jók (szoktunk a barátnőmmel használni néha).

Amúgy nekem meg eleinte óvszerben fájt... A férfiaknak általában nemi életük elején érzékeny még a makkjuk (nekem is ilyen volt). Kell egy kis idő amíg hozzászokik.

Remélem a sikosító segít! Probáljátok ki feltétlen!!!

2008. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok sikosító és türelem, no szégyen!! :-))
2008. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!