Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni szives vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni szives vagy poénos boxert meg bilincset? (ha lehet szörméset) és mennyibe kerülnek? Gondolom a bilincset szexshopban de a boxert és mennyiért? (baranyai vagyok)

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
interneten keress rá!Írd be a keresőbe mit szeretnél és valamit biztos kiad kb árakról is tudsz így tájékozódni!
2009. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én diliboltban láttam szőrös bilincset és csak 1500Ft volt!

Üdv!

2009. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
interneten biztos tudsz rendelni webáruházakból, de sztem bármelyik szexshopban is találsz ilyeneket
2009. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mi az a dilibolt??? :D

nem akarok rendelni mer sokára jön meg!

2009. febr. 5. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:

szexshopban vegyél bilincset,mert az máshol kapható olcsó bilincsekbe lehet nem fér bele a barátod csuklója, a szexshopos mérete pedig állítható! 3000 Ft körül van, ha nem akarsz bemenni szexshopba,akkor rendelj online szexshopból!

[link]

2009. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja!És ha ma vagy holnap megrendeled,jövő hétre odaér!
2009. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

funky fish boltban is lehet kapni,ha cikinek tartod a sexshopot.. biztos ott is lehet találni valami állitosat :)


Funky fish meg sok hely van már...

2009. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!