Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen guminővel szeretkezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen guminővel szeretkezni?

Figyelt kérdés
Hogy kell csinálni? Bele is lehet élvezni?
2009. febr. 5. 16:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
Én meg csak gratulálni tudok azoknak a nőknek akiknek nincs egyáltalán semmi humorérzéke lásd a legutolsó hozzászóló
2009. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
de ezít A BAbát hol lehet megvenni????????
2009. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik szexshopban.
2009. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
83%
Hát egyetértek az előttem szólóval!! Te nem is érdemelsz meg egy lányt sem, ha igy beszélsz róluk!! Elszomortó dolog, h vannak ilyen fiuk is, akik igy gondolkoznak, szerencsére nekem még nem volt dolgom ilyennel. Guminővel sztem meg max. a poén kedvéért ki lehet próbálni és ennyi. Igazival sztem jobb. nemde?
2009. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
Nos akkor mondanék egy kis újdonságot a női hozzászólónak is. A mai világban a nők nem főznek, csak megrendelik a pizzát, elmosogatni a gép fog helyettük, a mosást egy másik gép ugyszintén megcsinálja, már csak a gyerekcsinálást kell megoldani! De hoppá ott az adoptálás, sőt lassan a lombikbébi programm, ennyit erről! Nektek ott a vibrátor, akkor mi szükség van ránk?
2009. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
54%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval .. szánalom a köbön..:S
2009. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%

1. Egy valamire való nő főz, mos, takarít, mosogat, háztartást vezet (megjegyzem: egy valamire való pasi meg segít ebben). Csak a kedves férfiaknak nem az utca sarkon meg a lebujokban, meg mellékef*léssel kéne kéne párt keresni és találnának is ilyen nőt! Aki tartós kapcsolatot keres, az talál is olyan nőt, aki szintén azt akar és el is látja ezen teendőket.

2. Egyedülállók nem adoptálhatnak gyereket.

3. Te tuskó! Egy vibrátor nem helyettesít egy igazi férfit! Amelyik kategóriába te messze nem tartozol bele, mivel a nőket csak házi cselédnek meg szexuális tárgynak tekinted.

2009. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
KONCENTRÁLJUNK INKÁBB A KÉRDÉSRE!
2009. febr. 5. 23:10
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

12. Van olyan típus, amelyik meleg is. Egy kis meleg vizet kell előtte beletölteni.

13. Van olyan is, amelyik utána megköszöni. Érzékelő van benne, és érzi, ha spriccelsz.


Lökött amerikaiak ötletei: mindent a kuncsaftért. De meg is csinálták - és gondolom, meg is gazdagodtak belőle.

[link]

2009. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én még sose csináltam ilyennel.

De ha csinálnám nem hiszem hogy sokat tökölnék,fognám és megtámadnám.

Gondolom bármelyik szex-shopban tudsz venni ilyen játékot.

Szerintem nem olcsó mulatság.

Utána tartsd tisztán.De valószinü van benne használati utasítás is

2009. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!