Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A párommal 6 hónapja együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 6 hónapja együtt vagyunk. Még nem csináltunk semmit egymással. Még petting sem volt. Rossz lesz neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 6 hónapja együtt vagyunk. Még nem csináltunk semmit egymással. Még petting sem volt.

Amikor maszturbálok mindig kifolyik belőllem valami "cucc"(tudom elég hülyén írtam le...) és félek, hogyha orális szexre kerül majd sor nem-e lesz számára kellemetlen.


2009. febr. 5. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
upszi, az a cucc a sperma. Ez jelzi, hogy orgazmusod volt. es igen, kellemetlen lehet, ha lenyeli...de figyelj, ugy latom, nem vagy tisztaban az alapokkal, inkabb tajekozodj elotte mindenrol, mert hosszu lenne mindent leirni. Gondolom, vagy 13 lehetsz, kerlek addig ne csinalj semmit amig nem tudod, mi az a cucc es ugy egyaltalan a szexualitasrol. Vannak nagyon jo szexualis felvilagosito konyvek es oldalak.
2009. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hááát...azt elfelejtettem írni, hogy 16 éves lány vagyok:D:D:D az első kommentelőtől pedig elnézést kérek a megtévesztés miatt.:)
2009. febr. 5. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nők többségéből "kifolyik valami cucc", amikor élveznek, már az orgazmus előtt is. Ez a váladék tartja nedvesen a hüvelyedet, és az ún. Bartholin mirigyek termelik. Kinek több, kinek kevesebb. A párodnak valószínűleg nem lesz ez kellemetlen, ha úgy dönt, hogy orálisan kényeztet, akkor minden bizonnyal van elképzelése róla, hogy mivel fog találkozni a lábaid között. :))
2009. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd érettebb leszel,és nem "cucc"-nak figid nevezni akkor fogod tudni hogy nem kellemetlen hanem szereti
2009. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, amíg nem tudod, mi az a cucc, nem hinném, hogy szexuális kapcsolatot kéne létesítened bárkivel is... Egyébként 6 hónap után simán mehetne a petting...És a párod csak akkor fog kielégíteni, ha nem zavarja az a cucc...És ált. nem szokta...Szal, ha csinálja, akkor nagy valószínűséggel nem is zavarja.
2009. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!