Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kiprobálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiprobálni egy leszbivel. A férfiakhoz vonzódom, de kiváncsi lennék, hogy mit tud egy leszbi. Honnan tudok szerezni, aki csak egyszer jönne és csak ő csinálná nekem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
www.love.hu -t ajánlanám, itt mindig vannak bi lányok, akik szívesen kipróbálnák egy lánnyal. De szerintem ne írd meg neki/nekik, hogy csak ő csinálna valamit, te meg feküdnél mint egy darab fa.. az úgy ciki ám...
2009. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én egy igazi lezbivel szeretném ,aki benne van már egy ideje ebben a szerepben
2009. febr. 5. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár kiprobálhatod olyan valakivel aki szintén a férfiakhoz vonzódik de mégis kiváncsi milyen nővel:)Vagyis olyannal amilyen Te vagy!Szerintem is társkereső oldalakon vagy vmilyen bárban,clubban.Vagy ha beválaslos vagy akár egy ismerösöddel!
2009. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
neem jobb hidd el azok csak szuk szüz qu r vák nem volt jo nekik az első pár szex és ebbe menkültek de próbáld ha gondolod és majd ha jol felizgat akkor hiányozni fog majd a f@ssz akkor mit csinálsz mit raksz be
2009. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Társkeresőt nem ajánlom.

Ki tudja, milyen emberek vannak ott...

PL. valamilyen bi bár, vagy nézz szét a városodban :)

Giselle

2009. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
feltalálták már a vibrit:)
2009. febr. 5. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
próbálkozz a www.pride.hu oldalon. Én ott ismertem meg a páromat:)
2009. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Leszbikus = leszbi ... a lezbi az nemtom mit jelent.

Szerintem beszélgess erről a barátnőiddel, ismerősökkel, nagyon sok csaj hasonlóképpen gondolkodik, gyorsan találsz partnert, a társkeresőket én sem ajánlanám.

2009. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
én hetero nő vagyok egyszer probáltam ki nővel ugyan ő nem volt lezbi de fantasztiku volt, a barátnőm volt amugy a lány ezzel csak arra akrlak rávezetni hogy nem muszájj egy profi lezbi ahoz h jo legyen
2009. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az általad "igazinak" nevezett leszbikusok nem hinném, hogy szeretnének kíváncsi hetero nők eldobható játékszerei lenni, mert ez eléggé megalázó. Jobban jársz, ha inkább egy másik kíváncsi barátnőddel próbálkozol. Szerintem.
2009. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!