Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A páromnak tegnap nem állt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak tegnap nem állt fel a pénisze, vagyis felállt, de aztán lekonyult. Mi lehet az oka? Előfordult már máskor is.

Figyelt kérdés
Minden nap sexeltünk mostanában és orálissal indítok neki elmegy, aztán rendes parti van, lehet ezért már nem bíjra?
2009. febr. 5. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok kicsit ez a napi szexelés.Szerintem már annyira megszokta ezt a 'monotom'életet hogy nincs mi beiditsa.Vigyetek egy kis változatosságot a szexuális életetekbe.Vagy szexeljetek 2 naponta,ugy felcsigázza és még élvezetessebb lesz mert már várni fogja.
2009. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

DE AZÉRT az elsöt letudtad szo p ni ugye hogy a napi fehérje meglegyen

nekem is volt egy barátnöm az is mindennap szexelt volna és orálisal inditot neki is kellet az anyag én meg nem sajnáltam töle

2009. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
valami valtozatossagot vigyetek bele, pl. uj pozok, uj helyek, mert nem azzal van gond, hogy minden nap, mert nalunk is van minden nap, de probaljatok izgive tenni. Ne mindig csak az agyon, ne mindig csak egy pozicioban. Ha kell, akkor szexeljetek 2 naponta, sokkal elvezetesebb lesz.
2009. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű, hogy nem bírja a tempót. a ffiak nem így működnek, ez jó ha tudod. ha a ritkább szex mellett sem rendeződik a probléma, kísérd el urológus szakorvoshoz, majd ő remélhetőleg megoldja ezt a gondot.
2009. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
orálisnál ne menjen el, hanem folytassátok ahogy te szeretnéd...
2009. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos összekeverted a partneredet valamiféle szex-masinával. Napi szinten együtt vagytok és alkalmanként többször is elmegy? Szerencsétlen... Csodálkozom azon, hogy egyáltalán kíván téged! Ha azt szeretnéd, hogy még évekig folytatódjon ez a tendencia akkor neked több partnerre, vagy egyfajta termékenységistenre lesz szükséged, mert ezt ember nem bírja sokáig "kemény-pöccsel" az tuti...
2009. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha jobban elolvastad volna az írásomat, akkor láthatnád, hogy azt írtam mostanában vagyunk minden nap együtt, vagyis kb 4-5 napja.
2009. febr. 5. 19:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!