Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi idő után kívántátok adni az orális szexet?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Mennyi idő után szexuális életetek kezdetétől számitva....
2009. febr. 4. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őőő, 16 évesen, mikor összejöttem a párommal, és annyira szerelmes voltam belé..és tudtam, hogy ezzel örömet okozhatok neki.
2009. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen volt az 1. párkapcsolatom. Az első fiú nagyon erőszakoskodott, így eszembe sem jutott ebben az örömben részesíteni. 3 hónap múlva szakított. 4 hónap után újra összejöttem egy fiúval. Vele pár hét után megtörtént, mivel nem erőszakoskodott, szóba sem hozta, de tudtam, hogy szeretné és ő is részesített orális örömökben, így nem láttam akadályát, hogy megpróbáljam.
2009. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Most is az első párommal vagyok, 16 és fél voltam mikor összejöttünk és 8 hónap után volt először orális sex....(21 vagyok)

2009. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

17 éves voltam hamarabb volt orális sex mint rendes...

de sokáig nem nyeltem le a cuccost...

Most már imádok cumizni:)

2009. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve vagyunk együtt a párommal és 7 hónap után (:

Nagyon nagy élmény volt ^^

17/l

2009. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy év két hónapja vagyunk együtt a párommal, és 1 hónap után volt orál. Én 19 voltam akkor :-) Az előzőnek meg azért nem csináltam, mert nagyon erőltette.
2009. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azért kérfeztem, mert a bnőmnek most vettem el a szüzességét 1 hónapja, 16 éves, és még eleinte nem akarta, de nem erőltettem.... mostanába már talán kipróbálná, de szerintem nem meri megróbálni, mert nem nagyon tudja, hogy mégis mi? hogy?
2009. febr. 5. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hónap után csináltam először a páromnak. Nem erőltette, de énis kínávcsi voltam, meg tudtam, hogy neki is jólesne.

Sztem ne rögtön azzal kezdjétek, hogy bekapja tövig:D, hanem puszilgassa, nyalogassa és apránként egyre beljebb és beljebb... :) És akk megbarátkozik vele :D

2009. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kb.5 év után csináltam elöször,pedig sosem eröltette, ennyi idő alatt kb.4× hozta szóba,hogy jó lenne. Azóta sem gyakori és sosem nyeltem le.
2009. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1 hét után
2009. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!