Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kellene tennünk, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennünk, hogy hosszabb legyen a szexuális eggyüttlét?

Figyelt kérdés
Régóta együtt vagyunk a párommal.Minden megvan az előjáték és egyéb. De amikor az aktusra kerül a sor a párom pár pillanat alatt elmegy. Mivel lehetne ezt a problémát megoldani? Bevált praktikákra lennénk kíváncsiak.
2009. febr. 4. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm ebben a cipőben járt,és vett magának péniszmandzsettát!
2009. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok abba, pihenjetek, addig ő kényeztethet.

És ha gyengéden szorítja a pénisze tövét (ő maga a kezével), akkor több ideig húzza.

2009. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoroljon masztizás közben, hogy kell visszatartani. Szakítsátok meg többször az aktust, úgy később megy el. Illetve az elszorításos technika is segíthet.
2009. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
49%
lehett több menetet is csinálni
2009. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer kaptam egy üveg Whiskey-t. És abból ittam egy fél decit. Utána kb 15 perccel feküdtünk le, és meglepően sokáig bírtam. Utána csak ilyen célból használtam azt az üveget. Már elfogyott, de a hatás megmaradt. Azóta nincs gondom :)

Ha 18 évesek elmúltatok, egy próbát megér :)

2009. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De klassz, én már sírtam is amiatt h nem tudtam elélvezni, akárhogy próbáltuk sehogy és egyszer részegen jött össze, azóta megyeget a dolog.DE rájöttem arra h eddig egyedül én ismertem a testem és és szépen lassan ráállt a szervezetem egy másik idegen testhez, ő a barátom:):):) és hát ennek köszönhető h végre össze jött .jjahhhhhj de rossz voltí.:)
2009. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nalam a whisky nem hasznalt milyen whiskit ittal
2009. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Canadian Special Old volt.

Ha tényleg alkohollal próbálkozol, akkor egy jó kis spicces állapotba kellene eljutnod. Amikor éppen jól érzed magad (csak a rosszullét-határtól még legyél elég távol ;) )

Nem tudom, kire milyen hatással van, lehet, Neked ez nem jön be egyáltalán. De érdemes próbálkozni.

A háttér lelki dolog, az alkohol az érzelmeken segít, nem akarod annyira sokáig tartóan, csak az élvezeteket érzed. Alkohol nélkül is biztosan el lehet érni a szintet. Sok gyakorlat biztosan kell ;)

Hajrá! ;)

2009. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!