Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem hogy megszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy megszeresse a szájjal való kielégítést?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt és egyetlen egyszer elégített ki szájjal!!

Hát mit ne mondjak nagyon élveztem!Nagyon jól csinálta!

De mit tegyek ,vagy mit kéne tennem hogy ujra megtegye!

lletve hogy megszeresse ezt a fajta kielégítést,mert sajnos nem nagyon elégít kis sehogy sem,csak rövid szexek és kész!!

El vok keseredve!!

Szeretném ha a szexuális életünk nem laposodna el!Üdv


2009. febr. 4. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele hogy hozzatok be valami változatosságot a szexuális életetekben.Estleg te is elégitsd ki őt szájjal majd ha akarja akkor ő is téged.De vannak emberek akiknek ez nem jön be,undorodnak tőle.Akkor inkább ne erőltesd!
2009. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát szerintem pont ez a baj hogy undorodík tőle!!

De miért én meg neki csinálom ,szívesen mert tudom jó neki és élvezi mde őt marhára nem érdekli hogy nekem is jó legyen!

Igy érzem!!

Pedig mindig tiszta ,és gusztusos vagyok !!

Előtte mindig fürdök d eezt ő is tudja!!

Sokan azt mondták ez nem is férfi!!

2009. febr. 4. 22:02
 3/11 A kérdező kommentje:

Már rongyosra beszéltem a számat ebben a témában!!

És ha elmerem kezdeni közli UNALMAAAAS!!!

2009. febr. 4. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te se csináld neki. Ne félj, így előbbutóbb elkezdi.. (: ár nem tudom ilyen pasi kinek kéne :/
2009. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Áh ettől nem félek hogy ha én nem csinálom neki akkor ő elkezdené!!

Ki van csukva!!

De most már van egy babánk is ,de nem hinném hogy ez lenne a baj!!Előtte mondom csak egyszer csinálta, szilveszterkor mikor be volt rugva!!

Már teljesen el vok keseredve hogy már nem is szeret vagy gusztustalan vok vagy nem tom

2009. febr. 4. 22:25
 6/11 A kérdező kommentje:

De megmondom őszintén rengeteget gondolok arra hogy a párom már régóta máshol kapja meg a szexet!!

Mindig is féltékeny voltam

Imádom őt, már 6 éve!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. febr. 4. 22:38
 7/11 anonim válasza:
100%
szia nálunk is ez a baj én megadom neki ő nem gyorsan elmegy és kész ennyi. én is gondoltam rá hogy mással van de nincs bizonyítékom. én sem tudom vele megbeszélni kinevet vagy eltereli a szót büntettem azzal is hogy nincs sex de akkor jön marok marcsa. nekünk nincs baba de szeretnénk csak ha nincs sex nincs baba sem szóval én is köntöttem alelkem itt neked ne haragudj.10 éve szeretem és vagyunk együtt de valamit ki kellene találni!
2009. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Előző vagyok talán még vesd be azt a trükköt hogy borotváld le és vegyél fel olyan szerkót mint az esküvőn tudod combfix harisnyakötő stb. nekem bevált 1x 2x.
2009. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit különböző a helyzetünk,mert nálunk a normál sex teljesen jó.

Viszont orálisan nekem sem akarja csinálni. Undorodik,azt mondja és ezért mikor csinálta (2×) nem is tudtam élvezni rendesen,mert tudtam neki ez nem jó. Persze az jól esik neki ha én csinálom,de hogy őszinte legyek leszoktam róla. Marad a sima sex abban jók vagyunk és mindketten élvezünk.

2009. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Üdv Hölgyeim.


Sajnálatos ha egy ff a "kocsmában" nyitja ki a száját... és nem a combok között


(bocs a kocsmáért, csak épp ez jutott az eszembe)


Addig nem sokat tehettek ellene még meg nem sikerül tudni, ugyan miért is nem mennek le a mézescsuporhoz nyalakodni, jó maci módjára.


Ezt pedig nem könnyű kiszedni belőlük. Mert ha megvan az ok, meglesz rá a gyógyír is.

Egy NAGY és ŐSZINTE beszélgetés csodát tehetne!


Ok lehet pld. az hogy ugyan szeretik a puncit, csak nincsenek kibékülve a hüvely illatával. Van akinek ez nem jön be. Erre az lehet jó megoldás ha tesztek egy kis törölközőt a nunihoz és megkéritek hogy csókolgassa kicsit a csiklót. Így hátha ráálnak.

(és így száraz marad az álluk)

Csak így sajnos kimarad a "mélyen" felnyalás. :( Pedig tudom, ezt szintén imádják a Nők.


Hallottam olyant is, (és ez a legrosszabb) Aki azt vallotta:

Ő azért nem nyal puncit, mert kitudja ki járt előtte benne.

Na erre már nekem sincs tippem. :(


Én szeretem a punci illatát, de a terhesség alatt és után ugye páromé is megváltozott ahogy kell.

Akkor használtam a törölközős megoldás.

Persze ez idő alatt nem is nyelveltem be a hüvelybe, pedig párom nagyon is imádja. Terhesség előtt és amikor abbahagyta a szoptatás, tehát mikor már helyreált a megszokott "légkör", visszaált a nyalánkságom a régi mederbe. ;p


Esetleg jó ötletnek tartom ha "bőrnunival" lepitek meg párotokat. Ezt álltalában szeretik a pasik és nem lesz szőrös a nyelvük sem. Nekem legalább is nagyon bejön.

2009. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!