Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők között van valaki, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők között van valaki, akinek bejön az anális szex? Mennyi idő után nem fáj?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam már,de nagyon fájt.Úgy éreztem szét szakadok.Van valami tanácsotok,amivel könnyebbé lehet tenni a dolgot?És ti mivel szoktátok kimosni magatok előtte?
2009. febr. 4. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szűk akkor sok gyakorlás kell,és egy idővel kitágul.Análnál nem a legjobb ha a pasinak túl vastag a pénisze.Használjatok sikositót úgy valamivel könnyebb lesz.Szerintem a misszionárius póznál kevésbé fáj,de van akinek más póz jön be.Ezt is inkább ti probálgassátok.
2009. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem átlagos a péniszem,és a barátnőmnek mikor próbáltuk kicsit sem fájt.csak a következőket kell betartanod:

Rengeteg sikosiitó,és előtte mindenképp próbáljátok ujjakkal.És ha már kiivül belül tiszta sikosiitó,akkor mehet lassan óvatosan a szerszám(amire szintén tegyetek jó sok sikosiitót) :)

2009. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok izgatás, esetleg egy orgazmus előtte, rengeteg síkosító, elengedettség, folyamatos csiklóizgatás és egy jó póz.

[link]

2009. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vaginális izgatás után az anális szex kellemesebb lehet,de az a lényeg,hogy hitesd el magaddal,hogy ezt akarod és kívánod, lazítsd el az altested,na és rengeteg síkosító (durex masszázs olaj és síkosító 2in1 ,lila-nekem ez felelt meg)
2009. febr. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
IGEN, elsőre se fájt. Bármilyen síkosító jó. külön nem kell kimosni,mert olyan mélyre nem mehet.
2009. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elsőre egy kicsit fájt de bekentük krémmel mert pont sikosito nem volt:d és fantasztikus nekem nagyon bejün még az is ha seggbe ujjaz vagy ha kinyalja a seggem
2009. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem biztos hogy fáj!a férfin múlik és hogy a nő mennyire tudja magát elengedni!
2009. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!