Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, ha a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátomnak attól merevedése van, hogy hozzábújok egy padon?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja járunk, eddig nem történt köztünk semmi olyan, csak ruhán keresztül simogattuk egymást, és múltkor sétáltunk, és a fülembe súgta, hogy feláll neki. Ez normális? Sajnos rettenetesen tapasztalatlan vagyok ezekben a témákban. 19 éves lány.


Köszi a válaszokat!


2009. febr. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen azért már tényleg kellemetlen az ilyen mértékű ismerethiány. Mint ahogy a nő is képes izgalmi állapotba kerülni a gondolatra ( sőt, még elélvezni is ), a férfi miért ne lenne képes?
2009. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. és ez azt bizonyítja, hogy nagyon kíván téged.:) én még örülnék is neki :)
2009. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez normális:)
2009. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azzal tisztában vagyok, hogy kíván, és azért, csak furcsállottam, hogy nyilvános helyen is. Tudom, hogy nem lehet ezt befolyásolni, csak mégis olyan idegenek még nekem sajnos ezek a témák. Még egyszer köszi a válaszokat!

2009. febr. 4. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Totál normális, örül neki.

És szerintem olvass sokat a témában...

2009. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Viszont az, hogy mondta... valószínűleg azt jelenti, hogy kicsit gyorsítani szeretne. Nem feltétlenül szeretkezni, de a mostani simogatásnál már többet szeretne.

2009. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki szerintem, hogy ennyire bejössz neki. :D Velem is előfordult már. :D
2009. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!